$
שווקי חו"ל

מנכ"ל אודיוקודס: "המסחר בארץ הוא מאוד נמוך ולא מהווה פקטור"

החברה עקפה מעט את תחזיות האנליסטים לרבעון השלישי כאשר רשמה הכנסות של 37.2 מיליון דולר. שבתאי אדלרסברג צופה: "לפחות 3-2 שנים טובות"

דרור רייך 15:3301.11.16

אודיוקודסעקפה מעט את תחזיות האנליסטים לרבעון השלישי. החברה דיווחה היום (ג') על הכנסות של 37.2 מיליון דולר, לעומת צפי אנליסטים להכנסות של 37 מיליון דולר - ועל רווח מתואם של 8 סנט למניה לעומת צפי אנליסטים של 7 סנט למניה.

 

"אנחנו רוכבים על טרנדים עולמיים וצופים לפחות 2-3 שנים טובות" מסביר שבתאי אדלרסברג, נשיא ומנכ"ל אודיוקודס. "השווקים שבהם אנחנו נמצאים, בעיקר ה- Unified Communication (מערכות תקשורת אחודה) מאוד בריאים, אנחנו הספק מספר אחד של מיקרוסופט, זה פירות של השקעה מתמשכת לאורך שנים".

מה דעתך על מניית אודיוקודס:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

 

ואכן הכנסות החברה צמחו ב-3.6% לעומת הרבעון הקודם, וב-8.8% לעומת הרבעון המקביל.

 

הרווח הנקי הסתכם ברבעון השלישי ב-2.9 מיליון דולר, עלייה של 20.8% לעומת הרבעון הקודם, ועלייה של 70.6% לעומת הרבעון המקביל. נכון לסוף הרבעון השלישי בקופת החברה נמצאים 65.1 מיליון דולר, ירידה בהשוואה ל-75.3 מיליון דולר בשנה שעברה. הקיטון נבע בעיקר משימוש במזומן להמשך רכישת מניותיה של החברה.

 

במהלך הרבעון, רכשה אודיוקודס כ-3.4 מיליון ממניותיה בהיקף כספי של כ-15 מיליון דולר. מאז תחילת תכנית הרכישה העצמית באוגוסט 2014, רכשה אודיוקודס כ-10.7 מיליון מניות בסכום כולל של כ-46.5 מיליון דולר.

 

"לצערנו המסחר בארץ הוא מאוד נמוך ולא מהווה פקטור מבחינתי" מציין אדלרסברג לגבי המסחר הדואלי, "אנחנו אומנם רשומים פה אבל השוק העיקרי שלנו הוא בהחלט ארה"ב".

 

אודיוקודס מעסיקה כ-700 עובדים והגדילה את מצבת כוח האדם בכ-5%, כאשר רק חלק קטן ממנו בישראל ורובו גוייס לחיזוק השיווק והמכירות בעולם. "שם אנחנו רואים את פירות ההשקעה בצורה הרבה יותר טובה" סיכם אדלרסברג.

שבתאי אדלרסברג שבתאי אדלרסברג

בטל שלח
    לכל התגובות
    x