$
בורסת ת"א

סקיילקס בהתייחסות ראשונה לגלקסי נוט 7: "אין חשש ללקוחות החברה"

יבואנית מכשירי הסלולר של סמסונג דיווחה כי לא החלה לשווק בישראל את המכשיר המדובר - שייצורו ושיווקו נעצרו על ידי סמסונג העולמית בשל סוללות מתלקחות

גיל קליאן 08:3018.10.16

סקיילקס פירסמה אמש (ב') התייחסות ראשונה למשבר הסוללות של הגלקסי נוט 7 - משבר שגרם להפסקת מכירת מוצר הדגל של ענקית האלקטרוניקה בכל העולם. ביום חמישי איבדה מניית החברה 5.3% מערכה.

 

לפי החברה, שמשווקת את מוצרי סמסונג בישראל (פרט לשיווק מוצרי סמסונג לחברות הסלולר, שמתבצע על ידי סמסונג עצמה), מכשיר הנוט 7 לא הופץ כלל על ידי החברה בישראל, פרט למספר דוגמאות בודדות שכבר נאספו. כך מדווחת סקיילקס כי "להערכת החברה אין כל חשש ללקוחותיה".

מה דעתך על מניית סאני תקשורת:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

 

סקיילקס מוסיפה כי "החברה רואה באמינות ובטיחות המוצרים אותם היא משווקת ערך עליון ולפיכך לא תשווק מכשירים אשר אינם עומדים בתקני הבטיחות והאיכות המחמירים ביותר. החברה מצרה על אי הנוחות שנגרמה ללקוחות אשר ציפו לרכוש את המכשיר".

 

החברה הוסיפה עוד כי היא אינה צופה השפעה מהותית על תוצאותיה הכספיות לשנת 2016 כתוצאה הפסקת שיווק המכשיר בעולם.

 

סקיילקס ניסתה לספק נקודת אור למשקיעים, וסיימה את הדיווח במילים: "החברה פועלת בשיתוף פעולה מלא עם סמסונג על מנת לספק את הביקוש הער למכשירי הדגל של סמסונג אשר הושקו במהלך שנת 2016 ומשווקים על ידי החברה תוך הגדלת נתח השוק של החברה וחדירה למגזרים חדשים".

 

במקביל דיווחה החברה, שבשליטת לפידות של יעקב (לוקסי) לוקסנבורג, על פרישתו של לוקסנבורג מתפקיד יו"ר החברה. החברה מינתה לתפקיד את משה ריינס, לשעבר מנהל פיתוח עסקי בסטארט אפ פאוארמט (Powermat).  

יעקב לוקסנבורג יעקב לוקסנבורג צילום: עמית שעל

בטל שלח
    לכל התגובות
    x