$
בורסת ת"א

אלעזרא מתאים עצמו לחוק השכר: עלות שכרו כיו"ר הכשרה - 2.5 מיליון שקל

דירקטוריון הכשרה ציין כי "לא בנקל יעלה בידי החברה למצוא תחליף מתאים ליו"ר בשים לב לכישורי הניהול והייזום שלו". בשנת 2015 עמדה עלות שכרו של אלעזרא על 2.9 מיליון שקל

רחלי בינדמן 09:4310.10.16

חברת הכשרה ביטוח מעדכנת את תנאי העסקתו של אלי אלעזרא, הבעלים של חברת הביטוח המכהן גם כיו"ר הדירקטוריון. זאת בהתאם לחוק שכר הבכירים החדש.

 

עלות שכרו של אלעזרא תעמוד על 2.5 מיליון שקל ותורכב משכר קבוע בלבד. השכר ברוטו של אלעזרא יעמוד על 137 אלף שקל בחודש אך עלות השכר לחברה כולל הטבות נלוות תעמוד על 208 אלף שקל.

 

בשנת 2015 עמדה עלות שכרו של אלעזרא על 2.9 מיליון שקל - כאשר הדירקטוריון החליט בשעתו שלא לחלק בונוסים למנהלים.

 

בהסכם ההעסקה הנוכחי של אלעזרא לא נקבע היקף משרה, כאשר לפי החוק עלות השכר המקסימאלית המותרת למנהל בגוף פיננסי היא 2.5 מיליון שקל עבור משרה מלאה.

 

אלא שבהתאם להסכם התחייב אלעזרא להקדיש "את כל הזמן שיידרש במסגרת הגדרת האסטרטגיה העסקית של החברה ויישומה, לרבות פיתוח והכוונת פעילות החברה בשווקים הפיננסים ובשוקי ההון". אלעזרא הוא גם הבעלים של חברת הליסינג אלבר וחברת הנדל"ן אפרידר.

 

דירקטוריון הכשרה ציין כי "לא בנקל יעלה בידי החברה למצוא תחליף מתאים ליו"ר, בשים לב לידע, לנסיון, ולמומחיות שלו בתחום פעילותה של החברה, להיקף השקעתו בה, כמו גם לקשריו עם גורמים רלוונטים לפעילות החברה וכישורי הניהול והייזום שלו".

 

אלי אלעזרא אלי אלעזרא צילום: ענר גרין

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x