בורסת ת"א

"היעד: אלה שיושבים בבתי קפה שעות על כוס קפה אחת"

הזוכה בתחרות של קרדיט סוויס ישראל, OurCrowd ומשרד עוה"ד תדמור, יובל לוי ושות' הוא מיזם THE PUB HUB, שמנצל חללים של מקומות בילוי לטובת חללי עבודה במשך היום

רעות שפיגלמן 07:2122.09.16

המיזם THE PUB HUB זכה שלשום בתחרות במסגרת פורום ההייטק שקיים קרדיט סוויס ישראל בשיתוף עם OurCrowd ומשרד עורכי הדין תדמור, יובל לוי ושות'.

 

התחרות התקיימה בשיתוף עם First OurCrowd - קרן ההשקעות המתמחה בסטארטאפים בשלבים ראשוניים מבית פלטפורמת מימון ההמונים Ourcrowd.

חמישה מיזמי הייטק בתחילת דרכם, שנבחרו מתוך 75 מועמדים, הציגו את הרעיון שלהם בפני אורחי הכנס. 

הזוכים, דניאל רובין (26) ודורון ממן (27) ביססו את הרעיון שלהם על שילוב של חללי עבודה וכלכלה שיתופית. השניים ביקשו לקחת חללים של מקומות בילוי הפעילים רק בלילה וליצור בהם חללי עבודה משותפים בשעות היום. המיזם כבר פעיל בפאב הרוזה שברחוב דיזינגוף בתל אביב, חלל העבודה מספק שירותי הדפסה ומנהל חלל העבודה דואג ליצירת קשרים בין היושבים בו.

 


 

"הלקוחות שלנו אינם רק יזמים שיושבים כבר היום בחללי עבודה. אנחנו מבקשים להגיע לאלה שיושבים בבתי קפה שעות על כוס קפה אחת", מסבירים שני הזוכים. בחזונם, החלל יהווה כר פורה לחילופי רעיונות ומידע וכן לפיתוחם ולהנעתם.

 

בנוסף, כל אחד מהיושבים בחלל מקבל במהלך שהותו הצעות בעלות ערך באזור הגיאגורפי של החלל, דוגמת קופון לשירותי כביסה מוזלים ברחוב הסמוך. "בחזון לטווח הרחוק יותר קהילת חלל העבודה תקיים בתוכה קשרים ותציע עזרה כמו בייביסטר לכלב'", הם מציינים. בתקופה הקרובה מתוכנן להיפתח חלל עבודה נוסף ב־polly שברחוב רוטשילד בתל אביב.

 

מימין: דורון ממן (זוכה), מנכ"ל קרדיט סוויס דורון אברבוך ודניאל רובין (זוכה) מימין: דורון ממן (זוכה), מנכ"ל קרדיט סוויס דורון אברבוך ודניאל רובין (זוכה) צילום: יח"צ

בטל שלח
    לכל התגובות
    x