$
שווקי חו"ל

נחשף בכלכליסט

רשמית: רענן זילברמן מונה למנכ"ל אבן קיסר

זילברמן ייכנס לתפקיד בפברואר 2017 במקומו של יוסי שירן, שפרש מהחברה לאחר 7 שנים כמנכ"ל. "נמשיך לחפש הזדמנויות צמיחה חדשות, לטפח את המותג ולהשיא ערך לבעלי המניות"

גולן חזני 14:3019.09.16

חברת אבן קיסרהודיעה (ב') על מינויו של רענן זילברמן לתפקיד המנכ"ל החדש. זילברמן ייכנס לתפקידו במהלך פברואר 2017, ויחליף בראש הפירמידה את יוסי שירן, המנכ"ל הפורש. מינויו הצפוי של זילברמן נחשף בכלכליסט לפני כחודש.

 

"אני שמח לקבל בברכה את רענן זילברמן שמצטרף לחברה כמנכ"ל. לאחר חיפוש קפדני בחר הדירקטוריון במר זילברמן תודות לכושר המנהיגות שלו, ניסיונו הרב והישגיו והצלחתו כמנכ"ל בעבר", אמר יו"ר הדירקטוריון של אבן קיסר יונתן מלמד.

 

שירן התפטר מתפקיד המנכ"ל בחודש מאי האחרון - לאחר שמילא את התפקיד מאז ינואר 2009. שירן מונה בשעתו בתמיכתו של אריאל הלפרין, השותף הבכיר בקרן טנא שהחזיקה ב־26% ממניותיה של אבן קיסר. הוא הוביל את החברה לצמיחה חזקה, לרכישת חלקם של שותפי החברה בארה"ב קנדה ואוסטרליה ולהסכמים ארוכי טווח עם חברת איקאה בארה"ב ובקנדה. הצעד המשמעותי ביותר שהוביל שירן היה הנפקתה של אבן קיסר בנאסד"ק במרץ 2012.

 

זילברמן כיהן כמנכ"ל מי עדן מאז 2005, תחילה כמנהל "דנונה ספרינגס אוף עדן", המיזם המשותף להפצת מים באירופה בין דנונה הצרפתית ומי עדן הישראלית (40%). מיזם זה נרכש ב־2007 על ידי מי עדן ישראל יחד עם קרן TPG וקרן אוך־זיף.

 

זילברמן מונה למנכ"ל של קבוצת "עדן ספרינגס" באירופה ובישראל, והוביל את האסטרטגיה של כיבוש נתח שוק בתחום הקפה והמים למשרדים באירופה. הקבוצה נרכשה ב־2014 על ידי קרן רוהן, כשזילברמן ממשיך לכהן כמנכ"ל הקבוצה, שרכשה את המתחרה העיקרית בתחום פעילותה באירופה - "נסטלה ווטרס דירקט".

 

"אני גאה ונרגש להצטרף לאבן קיסר. אני מצפה מאוד לעבוד עם הנהלת החברה שעשתה עבודה מצוינת במהלך השנים האחרונות. ביחד נמשיך לחפש הזדמנויות צמיחה חדשות, לטפח את המותג ולקדם את השאת הערך לבעלי המניות, העובדים, השותפים והלקוחות של אבן קיסר", אמר זילברמן.

 

קיבוץ שדות ים מחזיק ב־31% מהמניות של אבן קיסר ובאחרונה קיבל הצעות רכישה ממספר גופים ביניהם מבטח שמיר וקרן איפקס. הבחירה בזילברמן באה על רקע הנסיון העשיר שלו באירופה בחברה בינלאומית.

 

 

רענן זילברמן רענן זילברמן

בטל שלח
    לכל התגובות
    x