$
בורסת ת"א

פנטזי מגייסת 4 מיליון שקל - ומזנקת בלמעלה מ-20% בבורסה

חברת משחקי הספורט באפליקצייה מגייסת את הסכום בהקצאה פרטית, על פי שווי של 50 אג' למניה - גבוה ב-18% ממחיר השוק. פנטזי סיימה את הרבעון השני עם הפסד של 2 מיליון שקל

מיקי גרינפלד 11:4301.09.16

פנטזי נטוורק הודיעה אמש (ד') על גיוס הון בהיקף של 4 מיליון שקל, באמצעות הקצאה פרטית של מניות. הגיוס נעשה על פי שווי של 50 אגורות למניה - 18% מעל מחיר הבסיס של המניה בבורסה הבוקר, 42.4 אגורות. המניה מגיבה בזינוק של למעלה מ-20% בבורסה בת"א.  

על פי ההודעה, הדירקטוריון אישר את ההקצאה למשקיעים שונים, אשר העבירו לחברה התחייבות להשתתפות בסבב ההשקעה. לכל מניה נרכשת תוענק אופציה, שמחיר מימוש של 65 שקלים, אותה ניתן יהיה לממש למשך תקופה של 20 חודשים החל ממועד הקצאה.

 

פנטזי נטוורק פנטזי נטוורק צילום: יח"צ

 

הסכום המגויס מיועד, בין היתר, לסייע לחברה להיערך להשקה של פלטפורמת הפנטזי ספורט שלה במקסיקו במסגרת הסכם שיתוף הפעולה האסטרטגי שנחתם עם קבוצת אצטקה, מקבוצות המדיה הגדולות באמריקה הלטינית.

 

פנטזי הודיעה במקביל על מינויו של אבי אנגל כיו"ר הדירקטוריון החדש בחברה. אנגל הוא יזם, יועץ ודירקטור אשר ייסד ושימש עד לפני כשנתיים כמנכ"ל חברת פילת מדיה - מפתחת תוכנות ניהול עסקי לחברות מדיה וגופי שידור גדולים ברחבי העולם.

 

ברק אייזנטשיין מנכ"ל פנטזי נטוורק ברק אייזנטשיין מנכ"ל פנטזי נטוורק

החברה סיימה את הרבעון השני עם הכנסות של 83 אלף שקל - מול הכנסות של 84 אלף שקל בכל שנת 2015 (החברה לא נסחרה בברבעון השני של 2015). מנגד, החברה מוציאה מאות אלפי שקלים: הוצאות השיווק ברבעון השני עמדו על 585 אלף שקל, הוצאות הפיתוח על 683 אלף שקל והוצאות ההנהלה וכלליות על 619 אלף שקל.

 

לנוכח ההוצאות הגדולות, פנטזי סיימה את הרבעון עם הפסד תפעולי של 2.14 מיליון שקל והפסד נקי של 2.05 מיליון שקל.

 

פנטזי נטוורק נולדה ממיזוג לשלד הבורסאי ביוסל באוקטובר 2015, והפלטפורמה שלה מאפשרת לשחקנים להרכיב לעצמם קבוצות דמיוניות משחקני ליגה אמיתיים, ולנהל ליגות על בסיס נתונים סטטיסטיים. החברה משווקת גם משחקי ספורט פנטזיה, וגם פלטפורמה, בדומה לפלייטק בשוק ההימורים, עליה ניתן להקים משחקים שכאלה.

 

היזמים, משה אינגבר, אסף כרמל וברק אייזנשטיין, מנכ"ל החברה, פיתחו את האפליקציה (פנטזי ספורט) למשחקי ספורט אינטרנטיים. זאב ברונפלד, מבעלי ביוסל, השקיע בחברה והוא נשאר כבעל מניות (9.18%). קרן אלטייר האוסטרית מחזיקה גם היא ב־5.7% ממניות פנטזי. כרמל ואינגביר הגיעו מסאפ, ואייזנשטיין הוא יזם עצמאי בתחום הגיימינג בשמונה השנים האחרונות. עד למיזוג עם ביוסל הושקעו בפנטזי 700 אלף דולר.

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x