$
בורסת ת"א

בלעדי לכלכליסט

שחקן חיזוק לקרן הריט מניבים: עופר אברם, סמנכ״ל קבוצת עזריאלי

אברם נכנס לשותפות ואף מונה למנכ"ל בקרן הריט הנמצאת בבעלותם של שרון שוופי ואיתי מל

אורן פרוינד 13:2915.08.16

עופר אברם, סמנכ״ל קבוצת עזריאליוראש תחום המשרדים של הקבוצה, מצטרף לקרן הריט מניבים של שרון שוופי ואיתי מל, כך נודע לכלכליסט.

מה דעתך על מניית עזריאלי:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

אברם נכנס לשותפות עם שוופי ומל בקרן ואף מונה למנכ"ל הקרן החל מאתמול. קרן הריט מניבים היא קרן להשקעות בנדל"ן מניב שנוסדה לפני פחות משנה וגייסה בנובמבר 2015 גיוס ראשון של 267 מיליון שקל. שוופי כיהנה בעבר כמנכ"לית גב־ים מקבוצת נכסים ובניין, ומל כיהן בעברו בתפקידי ניהול בחברות איטונג ותיא השקעות. השניים מתכננים להנפיק את הקרן בבורסה בתל אביב לאחר שזו תגיע להון מספק עבורם.

 

אברם הוא בוגר תואר ראשון במשפטים וכלכלה מאוניברסיטת חיפה ותואר שני במינהל עסקים (MBA) מאוניברסיטת חיפה ובעבר כיהן בתפקידי ניהול בחברת גב-ים.

 

מניבים גייסה את הכסף שלה מפועלים שוקי הון, מיטב דש, אוניברסיטת בר אילן, אי.בי.אי, הלמן אלדובי, קרן פנסיה גלעד וגופים נוספים. כספי הגיוס ישמשו את מניבים במטרה לרכוש נכסים מניבים בהיקף של כ-500 מיליון שקל. בנתיים היא ביצעה שתי עסקאות. האחת היא עסקה של 77 מיליון שקל (תשואה של 8%) של בית כרמלים הממוקם בפארק אפק בראש העין. הנכס כולל כ־11 אלף מ"ר, בנוי בשלוש קומות ומיועד בעיקר לאחסנה ומשרדים. העסקה השנייה היא בניין משרדים בירושלים של מל"ם תים בסכום של 95 מיליון שקל (תשואה של 7.4%) שעדיין שוכרת את המבנה.

 

עופר אברם מנכ"ל ושותף קרן מניבים עופר אברם מנכ"ל ושותף קרן מניבים צילום: אבישי פינקלשטיין

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x