שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
בורסת ת"א

עוד מעבר מהאוצר לביטוח: שרונה פלדמן תמונה לסמנכ"לית בהפניקס

פלדמן שימשה עד לחודש פברואר האחרון מנהלת מחלקת ביטוח בריאות באגף שוק ההון. היא תצטרף לרג'ואן גרייב, עד לפני כשנתיים סגן בכיר לממונה על שוק ההון שמכהן בתפקיד בכיר בחטיבת החיסכון ארוך הטווח של הפניקס

רחלי בינדמן 09:1308.08.16
שרונה פלדמן, מנהלת מחלקת ביטוח בריאות באגף שוק ההון, ביטוח וחיסכון במשרד האוצר עד פברואר האחרון, תמונה לסמנכ"לית בחטיבת הבריאות של הפניקס, החברה השנייה בגודלה בתחום ביטוחי הבריאות אחרי הראל. פלדמן אמורה להיות בשנת צינון אך קיבלה אישור לקצר אותה. היא תצטרף לרג'ואן גרייב, עד לפני כשנתיים סגן בכיר לממונה על שוק ההון דורית סלינגר שמכהן בתפקיד בכיר בחטיבת החיסכון ארוך הטווח של הפניקס.

 

פלדמן הייתה אחראית על תחום ביטוחי הבריאות והביטוחים הסיעודיים באגף שוק ההון, הובילה את הרפורמה בתחום ביטוחי הבריאות, את הפוליסה האחידה בבריאות ובסיעוד וכן את ההסדרה של הביטוח הסיעודי הקולקטיב, תיקון הגדרת מקרה ביטוח ויישוב תביעות סיעוד. היא תסייע לחברה מנסיונה כיצד להטמיע את הרפורמות הללו, שהן רפורמות מרחיקות לכת ומשנות פני ענף לאורך זמן.

שרונה פלדמן שרונה פלדמן

 

בנוסף הובילה את תיקון סעיף 40 לחוק הפיקוח על הביטוח, כללים ליישוב תביעות בתחום הביטוח בכלל ובתחום ביטוח בריאות וסיעוד בפרט.

 

פלדמן, בת 34, בעלת תואר ראשון בכלכלה ומנהל עסקים ותואר שני במנהל עסקים מהאוניברסיטה העברית, עבדה באגף שוק ההון 9 שנים. היא מצטרפת לשורת פורשים שמצאו דרכם באופן טבעי לגופים המפוקחים בתחומי ההתמחות שלהם.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x