$
בורסת ת"א

המאבק על הניטרליות של הרשת פגע באלוט תקשורת

תקנות נציבות התקשורת האמריקאית אוסרות התערבות מצד ספקיות אינטרנט — בדיוק מהסוג שהמוצר של אלוט נועד לספק להן. הכנסות החברה ברבעון נשארו בדומה לרבעון הראשון על 23 מיליון דולר בלבד. מניית החברה נפלה אתמול ב־5% בתל אביב

דרור רייך 07:1403.08.16
אחד הנושאים הבוערים כיום בארה"ב, שמתחמם לקראת הבחירות לנשיאות שיערכו בנובמבר, הוא "הנטרליות של הרשת" – כלומר האיסור על ספקיות אינטרנט לחסום גישה לתוכן, יישום או שירות חוקי, להאט את קצב הגלישה ובעיקר ליצור מסלולי "גישה מהירה" שיאפשרו לאתרים לשלם תמורת רוחב פס גדול יותר, או שיספקו גישה מהירה יותר לשירותיהן.

 

 

המוצר של אלוט תקשורת "Allot Gatewa" עוזר לספקיות תקשורת בדיוק בנושא הזה – חלוקה ברשת, ניהול תעבורה וניהול עומסים שנציבות התקשורת הפדרלית (FCC) כל כך התנגדת אליו.

מה דעתך על מניית אלוט:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

 

בדיוק מהסיבה הזו, נצורה שרשרת אירועים באלוט – לפני כחודש הודיעה החברה, שמעסיקה כ-500 עובדים בארץ, בעיקר במשרדיה בהוד השרון, הודיעה תהליך של ארגון מחדש במסגרתו פוטרו כ-30 עובדים והיא עברה להתמקד בתחומי האבטחה והמובייל.

 

כמו כן, מניית החברה חוותה ירידה משמעותית בערכה והשילה כ-22% מתחילת השנה ואף נפלטה ממדד ת"א 100 בעידכון המדדים האחרון שנערך ב-15.06.2016. היום מדווחת החברה הדואלית על תוצאות הרבעון השני של השנה המראים צמצום בהפסדי החברה.

 

אלוט תקשורת הציגה ההכנסות של 23 מיליון דולר, זהה להכנסות של 23 מיליון דולר שנרשמו ברבעון הראשון של 2016 והכנסות של 21.6 מיליון דולר ברבעון השני של 2015.

 

הרווח הנקי הסתכם ב-400 אלף דולר או סנט בודד למנייה, לעומת הפסד נקי של 1.8 מיליון דולר, או 6 סנט למניה ברבעון הראשון של 2016, או הפסד נקי של 3 מיליון דולר, או 9 סנט למניה ברבעון השני של 2015.

 

האנליסטים המסקרים את אלוט חזו הכנסות גבוהות יותר של 24.55 מיליון דולר, אך גם חזו הפסד למנייה ולא רווח של 5 סנט למנייה. מניית החברה מגיבה בירידה של 5.5% במסחר בתל אביב.

אנדרי אלפנט נשיא ומנכ"ל אלוט תקשורת אנדרי אלפנט נשיא ומנכ"ל אלוט תקשורת

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x