$
בורסת ת"א

אשטרום נכנסת לפרויקט של 200 מיליון דולר בזמביה

לאחר שנחתם הסכם המימון לפרויקט הממשלתי, נכנס לתוקף ההסכם בין המדינה לאשטרום: החברה תקים יחידות דיור ומבני ציבור בשטח כולל של 122 אלף מ"ר

שירות כלכליסיט 11:4824.07.16

קבוצת אשטרוםמרחיבה את פעילותה ביבשת אפריקה. לאחר שורה של פרוייקטים שביצעה במהלך השנים בניגריה ובמדינות נוספות, מודיעה היום הקבוצה על התחלתו של פרויקט במדינת זמביה, לאחר שההסכם בינה לבין הממשלה במדינה נכנס לתוקף.   

ה

מה דעתך על מניית אשטרום קבוצה:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

קבוצה דיווחה היום, כי היא צפויה להתחיל בביצועו של פרויקט בהיקף של כ-200 מיליון דולר בזמביה, בעקבות חתימת נחתם ההסכם למימון הפרוייקט בין ממשלת זמביה לבין מוסד מימון בינלאומי. הסכם המימון היווה תנאי מתלת להתחלת הפרוייקט, שההסכם לגבי ביצועו נחתם באוקטובר 2015.

 

במסגרת ההסכם תקים קבוצת אשטרום, באמצעות חברת בת, עבור ממשלת זמביה פרויקט שיכלול יחידות דיור ומבני ציבור בשטח כולל של כ-122 אלף מ"ר, וכן תבצע את כל עבודות התשתית התומכות בפרויקט.

 

קבוצת אשטרום החלה את פעילותה באפריקה בשנת 1978, עם פרויקט ראשון בניגריה. מאז הקימה הקבוצה בניגריה בתי מלון, מוסדות להשכלה גבוהה, מבני ציבור, גשרים, שכונות מגורים ועוד. כמו כן, פעלה אשטרום בעבר באפריקה גם במדינות מאלי, גיניאה המשוונית ואחרות.

 

מימין: גיל גירון מנכ"ל קבוצת אשטרום ורמי נוסבאום יו"ר הקבוצה מימין: גיל גירון מנכ"ל קבוצת אשטרום ורמי נוסבאום יו"ר הקבוצה צילום: ישראל הדרי

בטל שלח
    לכל התגובות
    x