$
בורסת ת"א

פסגות מרחיב את תיק הנדל"ן: רכש מתחמי מגורים בארה"ב ב-335 מיליון שקל

בית ההשקעות וקרן בלו אטלנטיק רכשו מבני מגורים להשכרה באטלנטה בני 625 יח"ד; ההכנסות התפעוליות מהנכסים צפויות להסתכם בכ-20 מיליון שקל בשנה

אמיר רוזנבאום ורחלי בינדמן 15:2504.07.16

בית ההשקעות פסגות, ממשיך להגדיל את השקעותיו בתחום הנדל"ן המניב בחו"ל והשלים רכישה של 2 מקבצי מגורים להשכרה באטלנטה, יחד עם קרן בלו אטלנטיק תמורת (335 מיליון שקל (87 מיליון דולר). המקבצים כוללים 625 יח"ד מסוג Multi Family, כאשר פסגות יחזיק ב-40% מהנכסים והיתרה תוחזק ע"י הקרן.

 

מתחמי המגורים צפויים להניב הכנסות תפעוליות נטו (NOI) של כ-20 מיליון שקל (5 מיליון דולר) בשנה והם מגלמים תשואה שוטפת לבעלי המניות (Cash on cash) של כ-8%. 

 

קרן בלו אטלנטיק היא קרן להשקעות במתחמי מגורים להשכרה בדרום מזרח ארה"ב. הקרן מנוהלת ע"י שני גופי נדל"ן - בלו ארצ' קפיטל (Blue Arch Capital) ואטלנטיק פסיפיק (Atlantic Pacific). הקרן השלימה לאחרונה גיוס של כ-120 מיליון דולר בהובלת פועלים שוקי הון, זרוע ההשקעות של בנק הפועלים.

 

נדל"ן נדל"ן

 

שני מקבצי המגורים נהנים מתפוסה בשיעור גבוה של כ-95% ונמצאים באחד מהאזורים האיכותיים ביותר במטרופולין אטלנטה, בסמוך למתחמי תעסוקה גדולים, וביניהם הקמפוס החדש של חברת מרצדס בנץ.

 

בסוף שנת 2014 פסגות רכשה במטרופולין אטלנטה, יחד עם בלו ארץ' ואטלנטיק פסיפיק, 4 מקבצי מגורים הכוללים 1,180 יח"ד אשר במהלך 2015 הניבו תשואה שנתית שוטפת על ההון של מעל

ל-8%.

 

פסגות וקרן בלו אטלנטיק החלו בשיתוף פעולה לרכישת מקבצי מגורים להשכרה בארה"ב. בכוונת השותפים להשקיע בתקופה הקרובה מאות מיליוני דולרים ברכישה של מקבצי מגורים להשכרה הממוקמים בערים איכותיות הנהנות מצמיחה גבוהה ומנתונים דמוגרפים חזקים.

 

השותפים עומדים להשלים בשבועות הקרובים רכישה של 2 מקבצי מגורים נוספים בדרום מזרח ארה"ב.

 

בלו ארץ' קפיטל בבעלות ובניהול גיל חרמון ואורן הון, הינו גוף השקעות המתמחה בניהול השקעות בתחום הנדל"ן ובתפעול וניהול קרנות השקעה בארה"ב.

 

אטלנטיק פסיפיק הינו גוף נדל"ני בעל ותק של למעלה ממאה שנות פעילות בשוק ה-Multi family בארה"ב. לחברה פלטפורמה מלאה של רכישה, יזמות וניהול של נדל"ן למגורים. החברה מחזיקה כיום נכסים בהיקף של כ- 1.5 מיליארד דולר ומנהלת מעל ל- 17 אלף יח"ד ב- 57 מתחמים.

 

אטלנטה אטלנטה

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x