$
בורסת ת"א

CityR רכשה מתחמי דיור בארה"ב בשווי של 200 מיליון דולר

חברת הנדל"ן הישראלית רכשה 7 מתחמי מגורים בני 2,554 יחידות דיור בערים יוסטון, טולסה ואטלנטה; מתחמי המגורים צפויים להניב הכנסות תפעוליות של 16 מיליון דולר בשנה

חברת הנדל"ן הישראלית סיטי-אר (CityR) הודיעה היום (ב') כי השלימה סדרת רכישות של מתחמי דיור (Multi Family) בשווי של 200 מיליון דולר בדרום ארה"ב.

 

סיטי-אר, המתמחה בהשקעות בנדל"ן מניב בארה"ב, רכשה 7 מתחמי מגורים בני 2,554 יחידות דיור בערים יוסטון, טולסה ואטלנטה. החברה החלה ברכישת הפורטפוליו הנוכחי בחודש יולי אשתקד, כשהעסקה המדוברת האחרונה במטרופולין יוסטון תושלם במהלך הקיץ.

 

חברת הנדל"ן העמידה הון עצמי של כ-50 מיליון דולר לביצוע העסקאות כאשר יתרת הרכישה, כ-150 מיליון דולר, מומנה על ידי ענקית המשכנתאות פאני מאיי (Fannie Mae). מתחמי המגורים צפויים להניב הכנסות תפעוליות נטו (NOI) של 16 מיליון דולר בשנה. מתחמי הדיור מגלמים תשואה שוטפת לבעלי המניות (Cash on cash) של כ-8%. סיטי-אר מעוניינת למכור את הנכס בתום תקופה של בין 3-5 שנים.

 

חברת CityR בבעלותם של רועי מרציאנו ואורי פריש, הינה חברת נדל"ן המתמחה בהשקעות בנדל"ן אמריקאי, הנה חברה יזמית והיא מאתרת ורוכשת מתחמי דיור להשכרה ומתמחה בעסקאות מניבות למגורים במתחמי מולטי פאמילי. החברה מנהלת כ-4300 יחידות דיור משיקגו וניו יורק בצפון ועד יוסטון בדרום. משרדי החברה ממוקמים בניו יורק, לונדון ורמת גן.

  

דן דניאלי מנכ"ל CityR US: "יצירת הפורטפוליו הנוכחי הנה נגזרת של התוכנית האסטרטגית של סיטי-אר שתאפשר לנו בעתיד להציע למכירה מקבצי נכסים במיקוד גאוגרפי לגופים מוסדיים אשר מבצעים רכישות של מולטיפמילי בהיקפים גדולים, ובכך למקסם את פוטנציאל הרווח של הנכסים. לצד זאת, ניהול מקבץ נכסים בגאוגרפיה מוגדרת מיצר יעילות ניהולית ויתרון לגודל ברכישת שרותים ומוצרים לנכסים".

 

יוסטון טקסס יוסטון טקסס צילום: SHUTTERSTOCK

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x