$
שווקי חו"ל

בשורות טובות למשקיעים: אודיוקודס תקנה מניות של עצמה ב-13 מיליון דולר

חברת התקשורת תרכוש את המניות במחיר של 4.35 דולרים למניה. מדובר במחיר גבוה ב-11% ממחיר הסגירה של מניית החברה בוול סטריט אמש

גיל קליאן 14:4616.06.16

אודיוקודס הודיעה על רכישה עצמית של מניות החברה בהיקף של 3 מיליון מניות, ובמחיר של 4.35 דולרים למניה. מדובר במחיר גבוה ב-11% ממחיר הסגירה של מניית החברה בוול סטריט אמש (ד').

 

החברה צפויה להשקיע במהלך סכום של 13.1 מיליון דולר. כמו כן מתכננת החברה להשלים את הרכישה עד ה-20 ביולי.

מה דעתך על מניית אודיוקודס (US):
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

 

המניות יירכשו ממשקיעים קיימים של החברה, כאשר אודיוקודס מזמינה את אותם משקיעים להציע לחברה לרכוש את מניותיהם במחיר הנקוב. אם ההיענות להצעת החברה תחרוג מ-3 מיליון מניות - תיענה החברה להצעות המשקיעים לפי חלקם היחסי.

 

אודיוקודס עוסקת בשיווק מערכות תקשורת. החברה נסחרת לפי שווי של 138 מיליון דולר, לאחר שרשמה תשואה שלילית של 1.8% מתחילת השנה.

 

לא מדובר ברכישה עצמית ראשונה של החברה - בינואר 2016 קיבלה אודיוקודס אישור מבית המשפט בישראל לרכוש סכום מצטבר של עד 15 מיליון דולר ממניותיה. ברבעון הראשון רכשה אודיוקודס 1.1 מיליון מניות במסגרת תכנית הרכישה העצמית בהיקף כספי של כ-4.9 מיליון דולר. נכון לסוף מרץ ומאז תחילת הרכישות העצמיות באוגוסט 2014, רכשה אודיוקודס 6.9 מיליון מניות של עצמה בסכום כולל של כ-29.7 מיליון דולר.  

שבתאי אדלרסברג, מנכ"ל אודיוקודס שבתאי אדלרסברג, מנכ"ל אודיוקודס

בטל שלח
    לכל התגובות
    x