$
שווקי חו"ל

דיווח: ורייזון תציע 3 מיליארד דולר עבור עסקי האינטרנט של יאהו

ה"וול סטריט ג'ורנל" מציין עם זאת כי ורייזון לא מעוניינת בנכסים מסוימים של יאהו כמו הפטנטים והנדל"ן; גם חברת הפרייבט אקוויטי TPG הגישה אתמול ככל הנראה הצעת רכש בסיבוב השני

שירות כלכליסט 09:5707.06.16
ורייזון קומיוניקיישנס (Verizon Communications) מתכננת להשתתף בסיבוב השני של תהליך מכירת עסקי האינטרנט של יאהו ולהגיש הצעה בגובה 3 מיליארד דולר, כך מדווח ה"וול סטריט ג'ורנל".

 

 

חברת הטלקום נחשבת למועמדת המובילה ולפי מקורבים לנושא, היא היתה צפויה לעמוד בתאריך היעד להגשת הצעות, שנקבע לאתמול (ב'). יאהו תקיים קרוב לוודאי סבב הצעות נוסף, וההצעות עשויות להשתנות עד השלב הסופי.

 

מוורייזון ומיאהו לא נמסרה תגובה. עם זאת, על פי אחד המקורבים ורייזון אינה מעוניינת בנכסים מסוימים של יאהו כמו הפטנטים והנדל"ן, אף שיאהו הודיעה מוקדם יותר השנה כי היא בוחנת את האפשרות של מכירת נכסים שאינם נכסי ליבה, ביניהם נדל"ן ופטנטים, שיכולים להכניס לה מעל מיליארד דולר.

מריסה מאייר, מנכ"לית יאהו מריסה מאייר, מנכ"לית יאהו צילום: רויטרס

 

מלבד ורייזון, גם חברת הפרייבט אקוויטי TPG היתה צפויה להגיש הצעת רכש בסיבוב השני, אך עוד לא ברור אם מועמדות אחרות הגישו הצעות חדשות.

 

ורייזון, שרכשה בשנה שעברה את AOL תמורת 4.4 מיליארד דולר, נתפסת על ידי הפרשנים כבעלת הסיכויים הטובים ביותר לשפר את מצבה של יאהו. היא תשלב ככל הנראה את נכסי האינטרנט של יאהו, שמושכים מעל מיליארד משתמשים בחודש, עם עסקי הפרסום המקוון שלה.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x