$
בורסת ת"א

רכישת סניפי מגה צפויה לשפר את הכנסות ויקטורי ב־53%

רשת הקמעונאות מעריכה כי הכנסותיה צפויות לעמוד על 1.5 מיליארד שקל השנה. ויקטורי רכשה במהלך השנה החולפת 11 סניפים מרשת מגה תמורת 36.6 מיליון שקל

נורית קדוש 08:1207.06.16

רשת ויקטורי, שבשליטת משפחת רביד, חגגה אתמול 5 שנים להפיכתה לציבורית וחשפה כי מכירותיה השנה צפויות להסתכם בכ־1.5 מיליארד שקל. מדובר בצמיחה של 53% לעומת השנה המקבילה.

הזינוק הצפוי בצמיחה מבוסס על קריסתה של רשת מגה, שמכרה לויקטורי חלק מסניפיה שכבר הוסבו למותג הרשת והשפיעו לחיוב בצורה חלקית בלבד על תוצאות הרבעון הראשון של השנה.

 

במהלך השנה החולפת רכשה ויקטורי ממגה 11 סניפי YOU ומגה בעיר ששטחם הכולל משתרע על 17 אלף מ"ר, בתמורה לכ־36.6 מיליון שקל. מהלכי ההתרחבות של ויקטורי הזניקו את שווי השוק של החברה בכ־30% בשנה החולפת לכ־420 מיליון שקל.

 

בנוסף, גדל גם מועדון הלקוחות של הרשת שהושק ב־2011 והוא מונה היום כ־160 אלף חברים, שרכישותיהם מהוות כ־67% ממכירות הרשת. שיעור הרכישות של 15 אלף מחזיקי כרטיס האשראי של הרשת מהוות כ־7% מהמכירות השנתיות.

אייל רביד מנכ"ל ויקטורי
אייל רביד מנכ"ל ויקטורי צילום: אוראל כהן

 

רשת ויקטורי, בניהולו של אייל רביד, שהחלה את דרכה לפני כ־20 שנה, מפעילה 42 סניפים בפריסה ארצית ומעסיקה כ־2,800 עובדים.

 

בשנה הקרובה בכוונת החברה להעמיק פעילותה בתחום היבוא המקביל, זאת במטרה להוריד את מחיר המוצרים לצרכן, תוך הגדלת הרווחיות הגולמית של הרשת. בויקטורי מעריכים כי עם כניסתה לתוקף של רפורמת הקורנפלקס, שמקלה על הייבוא המקביל, בשבועות הקרובים, תגדל פעילות החברה בתחום.

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x