$
שווקי חו"ל

הפיילוט של וולמארט: ביצוע משלוחים לצרכנים באמצעות אובר וליפט

ענקית הקמעונאות האמריקאית תבדוק את האפשרות להיעזר בשירותי ההסעות במטרה להתחרות בשירותים שמציעות אמזון וחברות מסחר מקוון אחרות

בלומברג 09:3703.06.16
ענקית הקמעונאות וולמארט תחל בקרוב בבדיקת תוכנית לביצוע משלוחי מצרכים בארה"ב באמצעות הנהגים של שירותי ההסעות אובר וליפט, זאת במטרה להתחרות בשירותים שמציעות אמזון וחברות מסחר מקוון אחרות.

 

 

 

סמנכ"ל התפעול של המסחר המקוון בוולמארט, מייקל בנדר, מסר לסוכנות בלומברג כי החברה תחל בניסוי עם נהגי אובר בדנבר ועם נהגי ליפט בפיניקס בעוד כשבועיים. המהלך נועד להגביר את התחרות עם שירות משלוחי המצרכים המתפתח של אמזון, והוא יספק מנוע צמיחה פוטנציאלי חדש עבור אובר וליפט. על פי התוכנית, לקוחות וולמארט יבצעו הזמנה באינטרנט, אותה ימלאו עובדי וולמארט ויעבירו לאחד הנהגים של שירותי הנסיעות. הלקוחות ישלמו 7-10 דולר עבור השירות שיביא את המצרכים ישר לבתיהם.

 

 

ליפט ליפט צילום: lyft

 

וולמארט כבר השיקה תוכנית משלוחים בדנבר ובסן חוזה, קליפורניה. היא גם מאפשרת ללקוחות לבצע הזמנות מקוונות ולאסוף את המצרכים בחנויות. "אנחנו נתחיל בקטן וניתן ללקוחות שלנו להנחות אותנו. בדיקת שירותים חדשים כמו משלוחים מאפשרת לנו לבחון בצורה טובה יותר את הדרכים השונות שבהן נוכל לשרת היטב את הלקוחות שלנו, בכל זמן ואופן שיזדקקו לנו", הגיב בנדר.

 

 

 

ההודעה על השקת תכנית הפיילוט פורסמה לקראת הפגישה השנתית של משקיעי וולמארט, שתתקיים בהמשך היום.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x