$
בורסת ת"א

האבולוציה של התלת מימד? ננו דיימנשן הדפיסה תאי גזע

החברה הישראלית הודיעה על ניסוי מוצלח של הדפסת רקמות תאי גזע בשיתוף עם חברת Accellta של מכון אלפרד מאן מהטכניון

דרור רייך 13:0525.05.16

האם אנחנו על סף פריצת דרך בהדפסת תלת מימד של תאי גזע? חברת ננו דיימנשןמדווחת למשקיעים על הצלחה בהדפסת רקמות שמקורן בתאי גזע. הוכחת ההיתכנות בוצעה בשיתוף עם Accellta, חברה ישראלית שהוקמה בשנת 2012 ע"י מכון אלפרד מאן בטכניון בחיפה. 

על פי תוצאות הניסוי הראשוני שנערך בשבועות האחרונים, שילוב הידע והטכנולוגיות של שתי החברות איפשר הדפסת תאי גזע חיים באמצעות מדפסת תלת מימד. ננו דיימנשן סיפקה את טכנולוגית הזרקת הדיו ו- Accellta הביאה את יכולות הייצור והבידול של תאי-גזע בכמויות גדולות.


 

שוק הדפסת תלת-מימד של חומרים ביולוגיים שנאמד בכ-481 מיליון דולר בשנת 2014, צפוי על פי ההערכות לגדול במהירות בעשור הקרוב.

 

בעקבות ההצלחה בניסוי, החברות ישקלו הקמה של חברה חדשה לטובת פתרונות עתידיים, שלא כחלק מהחברות הקיימות. החברות לא מתכננות להשקיע באופן ישיר כספים רבים לטובת הרחבת הפעילות האמורה אלא להסתמך על גיוס כספים.

 

מניות ננו דיימנשן נסחרות כיום בנאסד"ק ובבורסה לניירות ערך בתל אביב ומוצריה העיקריים הינם מדפסת תלת מימד להדפסת מעגלים אלקטרוניים מודפסים (כרטיסי PCB) רב שכבתיים, וכן מוצרי דיו מוליך ומבודד מבוססי ננוטכנולוגיה.

 

 

מדפסת ננו דיימנשן מדפסת ננו דיימנשן

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x