$
בורסת ת"א

עזריאלי רוכשת את פעילות האינטרנט של Buy2 תמורת 65 מיליון שקל

קבוצת עזריאלי הודיעה על כניסתה לפעילות הסחר האלקטרוני עם רכישת חברת הבת של Buy2 בבעולתו של אביב רפואה שימשיך לכהן כמנכ"ל החברה הנרכשת; מניית Buy2 מזנקת בבורסה בת"א

אמיר רוזנבאום ואורן פרוינד 11:2503.05.16

קבוצת עזריאלי הודיעה היום (ג') על כניסתה לפעילות הסחר האלקטרוני (eCommerce) עם רכישת פעילות המסחר האלקטרוני של חברת Buy2.

מה דעתך על מניית עזריאלי:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

 

על פי הדיווח, מהלך זה הינו מהלך אסטרטגי שתכליתו היא בניית מנוע צמיחה חדש בתחום הדיגיטל בישראל. עזריאלי תשלם כ-65 מיליון שקל במזומן ובנוסף תשלם בגין שירותי ניהול שיועמדו לה על ידי Buy2 למשך שנתיים, בסך של כ-5 מיליון שקל לשנה.

 

עם השלמת הרכישה צפויה קבוצת עזריאלי להרחיב את נוכחותה במרחב הדיגיטלי באמצעות העמקת הידע והיכולות הטכנולוגיות לצד הרחבת היצע השירותים והמוצרים במטרה להציע את הצעת הערך הטובה ביותר בתחום זה לצרכן הישראלי.

 

אביב רפואה אביב רפואה צילום: צביקה טישלר

 

אביב רפואה, מייסד Buy2, שימשיך לכהן כמנכ"ל החברה הנרכשת: "מדובר בהבעת אמון בטכנולוגיה, בפלטפורמה ובהון האנושי שלנו. זירת ה- eCommerce מתפתחת במהירות הן בישראל והן בעולם".

 

Buy2 החברה נסחרת בבורסה בת"א הוקמה ומנוהלת על ידי אביב רפואה. Buy2, המעסיקה כ-60 עובדים, כוללת מגוון רחב של אתרים ושירותים כגון: מוצרים לבית ולגן, חשמל ואלקטרוניקה, אופנה וטיפוח, פארם, מוצרי הורים וילדים, ספורט ומחנאות ועוד, פלטפורמת המסחר של החברה כוללת מעל 20 אלף מוצרים שונים הזמינים לרכישה online.

 

מניית Buy2 מזנקת בבורסה בת"א.

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x