$
בורסת ת"א

מנכ"ל משרד רה"מ לשעבר הראל לוקר מונה לדירקטור במטומי

כך הודיעה היום חברת הפרסום הישראלית. לוקר שפרש מתפקידו בשנה שעברה, הוא כיום בעלים של חברת ייעוץ המייצגת חברות סיניות וישראליות הפועלות באסיה; בחודשיים האחרונים החסירה מניית מטומי כ-20% מערכה ובעל השליטה אילן שילוח התפטר מתפקידו בדירקטוריון

חברת מטומי הודיעה היום (א') כי היא מצרפת לשורותיה את הראל לוקר, מנכ"ל משרד ראש הממשלה לשעבר, כדירקטור חיצוני. ההודעה מגיעה לאחר שבשבוע שעבר אילן שילוח המחזיק ב-12% ממניות חברת הפרסום, הודיע על התפטרתו ממועצת המנהלים.

 

הראל לוקר, 51, עסק בעריכת דין במשך למעלה מעשרים שנה בישראל ובוול סטריט. משנת 2011 ועד שנת 2015 כיהן כמנכ"ל משרד ראש הממשלה וכראש המטה הכלכלי חברתי של ראש הממשלה. כיום הוא בעלים של חברת ייעוץ והשקעות המייצגת קונסורציום חברות סיניות וכן, חברות ישראליות הפועלות במזרח אסיה.

 

הראל לוקר הראל לוקר

 

בשבוע שעבר הודיעה חברת הפרסום המנוהלת ע"י עופר דרוקר למשקיעים כי אילן שילוח, המשמש כחבר דירקטוריון, יעזוב את תפקידו באופן מיידי.

 

בתחילת החודש מימש שילוח את מניותיו בחברה ב-13 מיליון שקל שהם כ-2.8 מיליון מניות והוריד את שיעור אחזקתו ל-12%.

 

שילוח מכר 2.4 מיליון מניות במחיר של 84.8 פני (המנייה נסחרת בלונדון) כלומר בכ-2 מיליון ליש"ט (11 מיליון שקל), ועוד 400 אלף מניות במחיר של 90 פני - כלומר בכ-360 אלף ליש"ט (2 מיליון שקל).

 

מטומי הונפקה בבורסה בלונדון ביולי 2014 לפי שווי של כ־347 מיליון דולר. כיום נסחרת החברה בשווי של כ־77 מיליון ליש"ט. החברה פעילה בענף הפרסום הדיגיטלי, בפלטפורמות פרסום דוגמת פייסבוק, מובייל ודואר אלקטרוני. החברה מעסיקה כ-400 עובדים בעולם, מתוכם 230 בישראל.

 

מניית החברה החסירה כ-20% מאז הצטרפה למסחר בבורסה של תל אביב בפברואר השנה.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x