$
בורסת ת"א

נחשף בכלכליסט

השלום חזר לבורסה: נויבך וביינארט התפייסו

הרקע להתפייסות, הפרסום השבוע ב"כלכליסט", כי יו"ר רשות ני"ע שמואל האוזר היה מטרפד נסיון הדחה של מנכ"ל הבורסה אם היה מתבצע ע"י היו"ר

רחלי בינדמן 17:4231.03.16

הבורסה הודיעה היום כי בסיום ישיבת הדירקטוריון יו"ר הבורסה אמנון נויבך ומנכל הבורסה יוסי ביינארט המסוכסכים, כי יושרו ההדורים ביניהם.

 

הרקע להתפייסות, הפרסום השבוע ב"כלכליסט", כי יו"ר רשות ניע פרופ' שמואל האוזר היה מטרפד נסיון הדחה אם היה מתבצע מצידו של נויבך.  

בורסת תל אביב בורסת תל אביב

 

השניים נמצאים ביחסים מתוחים חודשים ובאחרונה המליץ נויבך לשלול מביינארט את הבונוס השנתי בעוד יתר העובדים קיבלו בונוס כמעדי שנה כולל בהנהלה הבכירה. נויבך תפר מהלך להדחת ביינארט ותכנן למנות במקומו את המשנה שלו גל לנדאו, אך המהלך בשלב זה נכשל.

 

השבוע נחשף ב"כלכליסט" כי סכסוך חריף ומשבר אמון בין יו"ר הבורסה אמנון נויבך והמנכ"ל יוסי ביינארט מקשה על העבודה המשותפת ועל ניהול הבורסה. ל"כלכליסט" נודע כי איקה אברבנאל, שהיה סמנכ"ל בכיר בטבע, נשכר כדי לגשר בין השניים אך הניסיון נכשל. על פי הערכות, אברבנאל קיבל שכר של עשרות אלפי דולרים על שירותיו.

 

בנוסף, נויבך לא הסתיר בשיחות בחודשים האחרונים את דעתו על המנכ"ל. "הם לא סומכים זה על זה. אחד טוען שהשני לא יודע לנהל, והשני טוען שהראשון לא מבין בתחום", אמר גורם המעורב בפעילות הבורסה. דוברת הבורסה מסרה כי אינה מגיבה לשמועות.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x