$
שווקי חו"ל

הולכת על פשוט: סלוגן חדש למקדונלד'ס - "פשוט יותר הוא טוב יותר"

הרשת הגישה בקשה לרשום את את הסלוגן כסימן מסחרי, אך עדיין לא בטוחה אם תשתמש בו ותחליף את "I'm lovin' it" המוכר

שירות כלכליסט 13:0926.03.16

מקדונלד'ס הגישה בקשה לרשום כסימן מסחרי סלוגן חדש: The Simpler the Better ("פשוט יותר הוא טוב יותר"). הביטוי אמור לייצג את המאמצים שהקדישה ענקית המזון המהיר בשנה האחרונה לבלום את הירידה במכירות ולהחזיר לקוחות למסעדות.

 

 

 

מקדונלד'ס, שידועה יותר בזכות הסלוגן "I'm lovin' it", הגישה את הבקשה למשרד הפטנטים האמריקאי מוקדם יותר החודש. עם זאת, הבקשה לא בהכרח תוביל לכך שהחברה אכן תשתמש בסלוגן. "כחלק מההתנהלות הקבועה של העסקים, אנחנו מגישים באופן קבוע בקשות לסימן מסחרי", מסר דובר של החברה לאתר BurgerBusiness.com, "אנחנו לא יכולים בשלב זה לשתף פרטים לגבי האופן שבו נשתמש בסלוגן, או אם בכלל נשתמש בו". על פי הדיווח באתר, במקדונלד'ס בוחנים תפריט חדש של "מטעמים פשוטים", שיכלול מנות מעוטות קלוריות. הפיילוט ייצא לדרך בסן דייגו.

 

 

 צילום: רויטרס

 

בכל מקרה הסלוגן מגלם את הפילוסופיה של המנכ"ל סטיב איסטרברוק. מאז נכנס לתפקידו ב-2014 הוא פועל להפוך את מקדונלד'ס ל"חברה מודרנית ומתקדמת".

 

 

 

במאי האחרון הבטיח איסטרברוק כי יבצע ארגון מחדש במבנה החברה, כולל הפיכת יותר סניפים לזכיינים וקיצוץ עלויות ב-300 מיליון דולר בשנה. במקביל, השיק איסטרברוק יוזמות כמו הצעת ארוחות בוקר במשך כל היום. בשלב זה נראה שהמאמצים נושאים פרי, והחברה דיווחה על עלייה של 5.7% במכירות בארה"ב ברבעון הרביעי של 2015, שיעור הצמיחה הגדול ביותר מזה ארבע שנים.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x