$
בורסת ת"א

קרן פימי רוכשת 50% מיוניטרוניקס בהשקעה של 110 מיליון שקל

60 מיליון שקל מהתמורה יועברו לחברה עבור 27.27% מהמניות ועוד 50 מיליון שקל יועברו לבעל השליטה חיים שני תמורת 22.72% מהמניות - שני ימשיך להחזיק ב-22% ולכהן כמנכ"ל

גולן חזני 12:2920.03.16

קרן פימי חתמה על הסכם לרכישת 49.99% מחברת יוניטרוניקסבהשקעה של 110 מיליון שקל. ההשקעה תבוצע לפי מחיר של 16 שקל למניה - פרמיה של כ-30% על מחיר השוק, העומד היום על כ-120 מיליוןשקל  

60 מיליון שקל מהתמורה יועברו לחברה עבור 27.27% מהמניות ועוד 50 מיליון שקל יועברו לבעל השליטה חיים שני תמורת 22.72% מהמניות.

 

מה דעתך על מניית יוניטרוניקס:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

חיים שני ימשיך להחזיק לאחר כניסתה של פימי ב-22% ממניות החברה וימשיך לכהן כמנכ"ל. בתנאים מויימים תקבל פימי מניות נוספות, בין בהקצאה ובין ברכישה משני, במחיר של 14 שקלים למניה.

 

יוניטרוניקס היא חברה ישראלית ציבורית בעלת פעילות בינלאומית ענפה, העוסקת בשלושה תחומים עיקריים: תכנון, ייצור ושיווק מוצרי אוטומציה תעשייתית ובעיקר בקרים מתוכנתים; תכנון, הקמה ותחזוקה של מערכות לוגיסטיות אוטומטיות ובעיקר מחסנים אוטומטיים; תכנון, ייצור ושיווק פתרונות חניה רובוטיים.

 

 

ישי דוידי ישי דוידי צילום: יונתן בלום

 

גילון בק, שותף בכיר בקרן פימי, אמר כי "יוניטרוניקס משתלבת היטב באסטרטגית ההשקעות של פימי עם מוצרים ופתרונות ייחודיים, מכירות מוטות ייצוא, ניסיון מוכח ומנועי צמיחה. אנו משוכנעים כי בעזרת צוות ההנהלה והעובדים נצמיח את החברה לשיאים חדשים."

 

חיים שני, מייסד, יו"ר ומנכ"ל יוניטרוניקס הביע ביטחון כי  יוניטרוניקס תיהנה מהניסיון הרב של פימי בהשבחת חברות ובהשאת ערך. "שיתוף הפעולה בין פימי לבין החברה יעניק לנו את המומנטום הנדרש להמשיך ולפתח את מנועי הצמיחה בתחום פתרונות החניה האוטומטיים ובתחום הבקרים המתוכנתים ולבסס את מעמדה של יוניטרוניקס".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x