שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
בורסת ת"א

מחלב לדלק: אריק שור מונה לדירקטור בפז של צדיק בינו

שור פוטר בינואר האחרון מחברת תנובה על ידי הבעלים החדשים של החברה - חברת ברייט פוד הסינית. פיטוריו של שור באו רק יממה לאחר שזכה בפרס התעשייה

נורית קדוש וגיל קליאן 13:4816.03.16

הג'וב החדש של אריק שור, מנכ"ל תנובה הפורש: דירקטור בחברת פז של צדיק בינו. החברה הודיעה היום (ד') על מינויו של שור לדירקטוריון. מדובר בתפקיד ראשון של שור כדירקטור.

 

שור פוטר בינואר האחרון מחברת תנובה על ידי הבעלים החדשים של החברה - חברת ברייט פוד הסינית. פיטוריו של שור באו רק יממה לאחר שזכה בפרס התעשייה. נראה כי הסינים היו מאוכזבים מהתוצאות הכספיות של החברה, ומתוכניותיו של שור לעתידה.

מה דעתך על מניית פז נפט:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

 

בעוד את שנת 2013, שבמהלכה נוהלו המגעים לרכישתה, חתמה תנובה עם עלייה של 4.3% במכירות השנתיות להיקף של 7.17 מיליארד שקל, 2014 הסתיימה עם ירידה של 5.16% במכירות שהסתכמו ב־6.8 מיליארד שקל. הרווח הנקי שזינק ב־2013 ב־129% והסתכם ב־447 מיליון שקל צנח כעבור שנה ב־17.5% ל־368 מיליון שקל.

 

שור מונה לתפקיד מנכ"ל תנובה בשנת 2009, ולפני כן היה מנכ"ל חוגלה קימברלי, כשאייל מליס (מי שהחליף את שור כמנכ"ל תנובה) משמש כסגנו. שור החליף בתפקיד את ליעד כהן, והתמודד על התפקיד מול עופר בלוך, כיום מנכ"ל חברת חשמל.

 

צדיק בינו צדיק בינו

בטל שלח
    לכל התגובות
    x