$
בורסת ת"א

לקוח חדש של 1-2.7 מיליון דולר בשנה לחלל תקשורת באירופה

חברת התקשורת הלוויינית דיווחה על חוזה חדש עם חברת טלוויזיה רב ערוצית אירופית ל- 7 שנים. היקף החוזה הכולל יהיה 7.2-18.6 מיליון דולר

גיל קליאן 07:4502.03.16

חלל תקשורת שבשליטת שאול אלוביץ' מדווחת על חוזה חדש באירופה. החברה דיווחה הבוקר (ד') על הסכם עם חברת טלוויזיה רב ערוצית אירופית לתקופה של 7 שנים.

 

חלל תקשורת מעריכה כי היקף ההכנסות שינבע מהחוזה עומד על כ-7.2 מיליון דולר על כל התקופה - כלומר מדובר בכלקוח של כמיליון דולר בשנה. מדובר בהערכות ההכנסות המינימליות, כאשר אם אותו לקוח יצליח להגדיל את היקף המנויים שלו, חלל תקשורת תהנה מהכנסות נוספות.

מה דעתך על מניית חלל תקשורת:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

 

הגדלת מספר המנויים של הלקוח תוכל להגדיל את הכנסות חלל תקשורת מהחוזה באופן משמעותי - עד להכנסות של 18.6 מיליון דולר. בחישוב שנתי מדובר על הכנסות של 2.7 מיליון דולר בשנה, בתרחיש האופטימי של חברת התקשורת הלוויינית.

 

השירותים לחברה האירופית יסופקו על ידי הלוויינים עמוס 3, או עמוס 6 (שטרם שוגר). שלשום עדכנה חלל על עיכוב בשיגור הלוויין עמוס 6. החברה דיווחה כי הלוויין יהיה מוכן לשיגור ביולי 2016, ושיגורו לחלל יתרחש ברבעון השלישי של שנת 2016. מועד השיגור הצפוי של עמוס 6 היה עד כה מאי 2016.

 

דוד פולק מנכ"ל חלל תקשורת דוד פולק מנכ"ל חלל תקשורת

בטל שלח
    לכל התגובות
    x