שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
בורסת ת"א

ישרוטל רוכשת את מלון מצפה הימים תמורת 120 מיליון שקל

הרשת דיווחה בסוף השבוע על חתמת מסמך עקרונות, בעסקה הכוללת את הקרקע, את המלון ואת המוניטין - תוך התחייבות לשמירה על אופי המלון

כתב כלכליסט 08:5228.02.16

רשת ישרוטלהודיעה בסוף השבוע על כוונתה לרכוש את מלון הבריאות והנופש מצפה הימים הסמוך לראש פינה. הרשת דיווחה בסוף השבוע על חתימת מסמך עקרונות לעסקה הכוללת את הקרקע, המלון והמוניטין - תוך התחייבות לשמירה על אופי המלון.

 

מה דעתך על מניית ישרוטל:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

עבור הנכס והמוניטין תשלם ישרוטל לבעלים הקיימים 103 מיליון שקל - כ-120 מיליון שקל בתוספת מע"מ.

 

ההתקשרות בהסכם מחייב כפופה לבדיקת נאותות מצד החברה וניסוח הסכם מחייב בין הצדדים. על פי הודעת ישרוטל לבורסה, המועד משוער לחתימת הסכם מחייב הינו עד ל31 במרץ 2016, כשמועד השלמת העסקה צפוי עד ל-30 ביוני 2016.

 

במסגרת העסקה המתוכננת נקבע כי ישרוטל  תשמר את אופי החווה החקלאית הצמודה למלון, שתישאר בבעלות המוכרים, וכן את הפעילות החקלאית המספקת תנובה למלון הנרכש. מנגד תינתן התחייבות של המוכרים להענקת זכויות מעבר לאורחי המלון.

 

הצדדים יסכימו על תיחום פעילויות בין המלון לבין החווה ויסכמו ביניהם את הפעילויות שיישארו בחווה ואת הפעילויות אשר יתבצעו על ידי המלון.  במסגרת ההסכם המחייב, ככל שזה יחתם, הצדדים יסכמו ביניהם את אופן ההתחשבנות בנוגע לרכישת תנובת החווה על ידי המלון.

 

 

מלון מצפה הימים מלון מצפה הימים צילום: booking.com

 

 

בואו לדבר על השוק בפורום ספונסר >> 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x