$
בורסת ת"א

מנכ"ל טאואר: "יש אנשים שנהנים לעשות כסף מהריסה, אני נהנה מעשייה"

כך התייחס ראסל אלוואנגר, בפרסום הדו"חות השנתיים שעמדו בסימן שיא, להאשמות על הדיווחים האחרונים בנוגע לתביעות נגד החברה; הרווח הנקי עמד על 231 מיליון דולר, צמיחה של 81% לעומת שנת 2014

דרור רייך 15:1524.02.16

כך התייחס ראסל אלוואנגר, מנכ"ל טאואר בפרסום הדו"חות השנתיים להאשמות על הדיווחים האחרונים בנוגע לתביעות נגד החברה.

מה דעתך על מניית טאואר:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

 

טאואר-ג'אז הדואלית מדווחת על התוצאות הכספיות לשנת 2015 שעמדו בסימן שיא. החברה ממגדל העמק דיווחה על מכירות שיא שנתיות של 961 מיליון דולר, המהוות צמיחה של 16% בהשוואה למכירות של 828 מיליון דולר בשנת 2014.

 

הרווח הנקי עמד על 231 מיליון דולר, צמיחה של 81% לעומת 128 מיליון דולר בשנת 2014.

 

ראסל אלוואנגר מנכ"ל טאואר ראסל אלוואנגר מנכ"ל טאואר

 

טאואר-ג'אז גם מספקת תחזית לרבעון הראשון של שנת 2016 של 276 מיליון דולר, המשקפת צמיחה של כ-22% לעומת הרבעון הראשון של שנת 2015 וצמיחה של 8% בהשוואה לרבעון הרביעי של 2015.

 

במהלך הרבעון הראשון של שנת 2016, השלימה טאואר את רכישת מפעל הייצור של חברת מקסים בסן אנטוניו, טקסס, רכישה המגדילה את כושר הייצור הגלובלי של החברה. חלק מהצמיחה החזויה נובעת מהכללת המכירות של המפעל בסן אנטוניו, שירשמו בספרים מתחילת פברואר השנה.

 

בנוסף לרכישה, טאואר תהנה בחוזה אספקה המגובה בהתחייבות של מקסים לקנות מטאואר-ג'אז מוצרים ב-15 השנים הקרובות (עד 2031).

 

"אני לא מפחד מהטענות"

טאואר עלתה לאחרונה לכותרות כאשר הואשמה כי שווי המפעל של פנסוניק היה מנופח והיה אמור לעמוד על כ-100 מיליון דולר ולא על 360 מיליון דולר כפי שציינה החברה. על פי הטענות ניפוח זה גרם לעלייה במנייה ועזר לחברה לבצע המרה מוצלחת של האג"ח מסדרה ו' למניות מפני שנכנס לכסף והקטין את החוב הפיננסי.

 

"אני לא מפחד מהאשמות" ציין ראסל אלוואנגר, מנכ"ל טאואר-ג'אז. "הכל נעשה על פי החוק, אני לא מפחד מתביעות – הבעיה שהן לוקחות הרבה זמן. אמרתי כבר בעבר שאלו האשמות שווא".

 

לגבי הגורמים העומדים מאחורי התביעות מסביר ראסל "אלה פשוט גורמים שהחזיקו בפוזיציה של שורט על המנייה, הם מחזיקי טווח קצר ונהנים לעשות כסף מהריסה. אני שייך לאנשים שאוהבים עשייה".

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x