$
בורסת ת"א

דח"צית שלישית בחוץ: רויטל אבירם הסירה מועמדותה לדירקטוריון מליסרון

לפני מספר חודשים עזב את הדירקטוריון רם בלינקוב במחאה על השכר של המנכ"ל אבי לוי. בעקבות בלינקוב עזבה גם הדירקטורית אלונה בר און

אורן פרוינד 19:1222.02.16

עוד דח"צית (דירקטורית חיצונית) מצאה עצמה מחוץ לחברת מליסרון. מליסרון הודיעה היום (ב') כי "לאחר התייעצות עם החברה ביקשה רויטל אבירם להסיר את מועמדתה לכהונה כדירקטורית חיצונית בחברה".

 

אבירם היא עורכת דין שהייתה שותפה בעבר במשרד עורכי הדין אגמון ושות'. אבירם סירבה להסביר ל"כלכליסט" מדוע החליטה לעזוב את מליסרון. גם במליסרון סרבו להתייחס לדברים.

מה דעתך על מניית מליסרון:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

 

אבירם היא הדירקטורית החיצונית השלישית שמוצאת עצמה מחוץ לחברה. לפניה עזב הדירקטור רם בלינקוב כיוון שהתנגד להסכם השכר של המנכ"ל אבי לוי. 

 

בעקבות אי מינויו מחדש של בלינקוב עזבה הדירקטורית החיצונית אלונה בר און את הדירקטוריון ואף פרסמה מכתב נלווה: "אי הצגת מועמדותו של הדירקטור הבלתי תלוי רם בלינקוב לאסיפת בעלי המניות הקרובה לאישור הארכת כהונתו בשנה נוספת, נעשתה בסמוך לאחר העמדה שהציג בוועדת התגמול ובדירקטוריון ביחס לתכנית התגמול של החברה ולשכר המנכ"ל, אשר אושרו ודווחו. כידוע, בלינקוב התנגד למדיניות התגמול ולשכר המנכ"ל וזאת בניגוד לעמדת בעלי השליטה, יו"ר הדירקטוריון והמנכ"ל. אציין כי אי חידוש מינויו של דירקטור, כפי שנעשה במקרה זה, חריג למדיניות הנהוגה בפועל בחברה. אני רואה בהשתלשלות העניינים האמורה חשש לפגיעה בעצמאותי כחברת דירקטוריון חיצונית וביכולתי לשרת נאמנה את החברה במסגרת התפקיד אליו מוניתי", כתבה אז בר און.

 

ליאורה עופר, בעלת השליטה במליסרון ליאורה עופר, בעלת השליטה במליסרון צילום: עמית שעל

בטל שלח
    לכל התגובות
    x