$
בורסת ת"א

נייס רוכשת את חברת Nexidia האמריקאית תמורת 135 מיליון דולר

הרכישה תתבצע במזומן, וצפויה להיסגר במהלך הרבעון הראשון. החברה הנרכשת עוסקת בניתוח אינטראקציות של חברות עם לקוחותיהן, ומעסיקה 200 עובדים

גיל קליאן ואסף גלעד 15:4111.01.16
נייס הודיעה היום (ב') על רכישת חברת Nexidia האמריקאית תמורת 135 מיליון דולר.

 

נקסידיה נוסדה באטלנטה, ג'ורג'יה ומעסיקה שם 200 עובדים. עד היום היא גייסה 39 מיליון דולר מאז הקמתה לפני עשור ממשקיעים כמו מורגן סטנלי, בלוקרוס, פלדין קפיטל והרבורווסט, קרן הון סיכון שמרבה גם להשקיע בחברות ישראליות.

מה דעתך על מניית נייס:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

 

בשנת 2010 היתה נייס במשא ומתן לרכישת קליק פוקס, חברה מתחרה לנקסידיה, שהוקמה בישראל ועברה לארה"ב במרוצת השנים אלא שרכישה זו לא יצאה אל הפועל בסופו של דבר.

 

תחת תנאי ההסכם, נייס תרכוש את Nexidia בעבור סך מזומן של 135מיליון דולר. העסקה צפויה להיסגר במהלך הרבעון הראשון של 2016. החברה צופה שלרכישה תהיה תרומה חיובית לרווח על בסיס Non-GAAP בשנת 2016.

 

ברק עילם, מנכ"ל נייס, ציין בהודעת החברה: "הרכישה של Nexidia היא חלק מהאסטרטגיה שלנו לשפר ולהגדיל את היצע המוצרים המבוססים כלים אנליטיים. זהו צעד חשוב במשימתנו לרתום את הכוח הטמון בנתוני הלקוחות להפקת תובנות מעבר למוקד השירות. Nexidia נהנית ממוניטין של חברה בעלת עליונות טכנולוגית מובהקת ומומחיות בתחום. אני מברך את חברי הצוות החדשים על הצטרפותם לנייס".

 

ברק עילם ברק עילם

בטל שלח
    לכל התגובות
    x