$
בורסת ת"א

מנהל ההשקעות של הקרנות הוותיקות עמיתים פורש מתפקידו

גיורא סרצ'נסקי, שכיהן חמש שנים במשרה, הודיע על רצונו "לפנות לאתגרים חדשים". הקרנות הוותיקות שהולאמו על ידי המדינה פועלות בפיקוח המנהל המיוחד יואב בן אור

רחלי בינדמן 12:1004.01.16

גיורא סרצ'נסקי, מנהל חטיבת ההשקעות בעמיתים בחמש השנים האחרונות, הודיע על כוונתו לסיים את תפקידו.  קרנות הפנסיה הותיקות שהולאמו על ידי המדינה נמצאות תחת ניהול המנהל המיוחד יואב בן אור.

 

עמיתים מנהלת נכסים בסכום של של כ- 350 מיליארד שקל והיא הגוף הפנסיוני הגדול בישראל. תחת עמיתים מנוהלות כל שמונה קרנות הפנסיה הוותיקות שבהסדר.

 

סרצ'נסקי אמר בתגובה להחלטה: "אני שמח על שזכיתי לבנות ולנהל חטיבת השקעות מובילה בעלת מאפיינים יוצאי דופן, המצטיינת ביוזמה, הובלה והשקת מוצרים ייחודיים תוך ניצול ההזדמנויות בשוק. איכויות אלו של החטיבה, על אנשיה המקצועיים, ימשיכו להוביל את עמיתים לתוצאות מצוינות. כעת, בתום חמש שנים מאתגרות ומספקות אני מעוניין לפנות לאתגרים חדשים".

 

יואב בן אור, המנהל המיוחד של עמיתים אמר כי "לגיורא חלק משמעותי בבניית צוות השקעות מצוין ומקצועי. תחת ניהולו של גיורא נכנסה החטיבה לתחומים חדשים כדוגמת אשראי ונדל"ן, פיתחה מוצרים ייחודיים והציגה לאורך השנים תשואות מצוינות. אני מודה לו על תרומתו לעמיתים ומאחל לו הצלחה באתגרים החדשים שיבחר בהם."

  

 צילום: shutterstock

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x