$
שווקי חו"ל

מובילאיי הכפילה את ההכנסות ברבעון השלישי ל-70.6 מיליון דולר

הרווח הנקי ברבעון השלישי עמד על 34.9 מיליון דולר, לעומת רווח נקי של 9.7 מיליון דולר ברבעון השלישי של 2014. יצרנית אמצעי העזר לניווט בנהיגה עקפה את תחזיות האנליסטים הן בשורה העליונה והן בתחתונה

דרור רייך 15:0803.11.15

מובילאיי, יצרנית אמצעי העזר לניווט בנהיגה, דיווחה היום (ג') על רווח נקי למנייה של 15 סנט - גבוה ב-2 סנט מתחזיות האנליסטים שצפו רווח נקי של 13 סנט למנייה בלבד. במונחי NON-GAAP הסתכם הרווח הנקי ב-34.9 מיליון דולר, לעומת רווח נקי של 9.7 מיליון דולר ברבעון השלישי של 2014.

 

מובילאיי שפיתחה מערכת המתריעה על סטייה עתידית מהנתיב, מזהה סכנת התנגשות, בודקת שמירת מרחק ומזהה הולכי רגל ותמרורים דיווחה על הכנסות של 70.6 מיליון דולר - זינוק של 33% מהרבעון הקודם ו-104% לעומת הרבעון המקביל. צפי האנליסטים עמד על הכנסות של 67.4 מיליון דולר.

 

המערכת של מובילאיי מבוססת על מצלמה ומסונכרנת עם מערכת הניווט של המכונית. מובילאיי מציינת בתשציינו בעבר כי הקיף כי השוק שאליו היא פונה צפוי להגיע בשנים הקרובות ל־4.5–6 מיליארד דולר.

 

מודל המכירות של מובילאיי נשען על יצרניות כלי הרכב. המערכת של החברה הותקנה בשנים האחרונות בעיקר בכלי רכב יוקרתיים, אך כעת המכירות עוברות לכלי רכב עממיים יותר. למובילאיי יש לקוחות המתמחים בייצור ובשיווק מכשירים לתעשיית הרכב, אשר מוכרות את מוצרי החברה ליצרניות רכב המשלבות אותם במכוניות שהן מוכרות. ברשימת חברות הרכב ניתן למנות חברות ידועות כמו ב.מ.וו, פיאט, הונדה, יונדאי, יגואר ומיצובישי.

 

 

 

הדמיה של מערכת מובילאיי הדמיה של מערכת מובילאיי

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x