$
בורסת ת"א

אודיוקודס: עלייה של 5.5% בהכנסות ל-34.2 מיליון דולר ברבעון השלישי

מנכ"ל אודיוקודס, שבתאי אדלרסברג: "אנחנו רוכבים על טרנדים עולמיים וצופים לפחות 2-3 שנים טובות"

דרור רייך 13:0503.11.15

חברת אודיוקודסמלוד, שמניותיה נחסרות בנאסד"ק ובת"א, פרסמה היום (ג') את תוצאותיה הכספיות לרבעון השלישי של 2015 שעמדו בסימן שיפור מאזהרת הרווח שפרסמה החברה לפני הרבעון השני. 

אדיוקודס, העוסקת בפתרונות תקשורת קולית על גבי רשתות IP, דיווחה על ההכנסות של 34.2 מיליון דולר ברבעון השלישי - עלייה של 5.5% בהשוואה לרבעון השני, אך ה ירידה של 12% לעומת 38.9 מיליון דולר ברבעון המקביל (שלישי של 2015).

 

מה דעתך על מניית אודיוקודס:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

הרווח הנקי עמד על  1.7 מיליון דולר לעומת רווח נקי של 1.6 מיליון דולר ברבעון השלישי של 2014.

 

בקופת החברה נמצאים כעת 75.3 מיליון דולר, לעומת 89.3 מיליון דולר בתקופה המקבילה אשתקד. באודיוקודס ציינו כי הירידה בהיקף המזומנים נבעה מהמשך רכישת מניותיה במסגרת תכנית הרכש המניות. אודיוקודס רכשה במהלך הרבעון מניות ב-3.7 מיליון דולר.

 

"כתוצאה מתוכנית הקיצוצים עליה הודענו לקראת הרבעון הקודם הצלחנו לשפר את הרווח התפעולי" אמר שבתאי אדלרסברג, נשיא ומנכ"ל אודיוקודס. "אנחנו רוכבים על טרנדים עולמיים וצופים לפחות 2-3 שנים טובות, מעבר לכך עדין קשה לצפות".

 

שבתאי אדלרסברג שבתאי אדלרסברג

 

הסכם ההפצה עם פוג'יטסו נטוורקס

לפני מספר ימים הודיעה החברה על חתימת הסכם הפצה עולמי עם פוג'יטסו נטוורקס (FNETS). פוג'יטסו נטוורקס, שמרכזה ביפן, הינה ספקית מובילה של פתרונות רשת מתקדמים באזור אסיה פסיפיק וברחבי העולם. במסגרת תנאי ההסכם, תמכור פוג'יטסו נטוורקס את מוצריה ופתרונותיה של אודיוקודס. שיתוף פעולה זה כבר הניב חוזה משמעותי מחברת שירותי תקשורת יפנית מובילה.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x