$
בורסת ת"א

פרטנר רוצה לאשר שכר בעלות שנתית של 5.7 מיליון שקל למנכ"ל הנכנס

עלות שכרו השנתית של איציק בנבנישתי צפויה להיות גבוהה פי 57 מהשכר החציוני בחברת הסלולר. המנכ"ל היוצא חיים רומנו יקבל מענק פרישה של 2.6 מיליון שקל

גיל קליאן 12:2309.09.15

זימון אסיפת בעלי המניות של פרטנר חשף היום (ד') את תנאי השכר של המנכ"ל הנכנס, איציק בנבנישתי, וכן את מענק הפרישה של המנכ"ל היוצא, חיים רומנו. רומנו יקבל מענק פרישה של 2.6 מיליון שקל.

 

בזימון האסיפה פירטה פרטנר כי רומנו ויתר על בונוסים שהיה זכאי להם בשנים 2012-2014. בשנת 2012 ויתר על 2.6 מיליון שקל, בשנת 2013 על בונוס בסכום זהה, ועל סכום של 2 מיליון שקל בשנת 2014. כמו כן ויתר רומנו על בונוס נוסף של 1.8 מיליון שקל - ובסך הכל על בונוסים בהיקף 8.9 מיליון שקל. הסיבה לויתור היה מצבה הבעייתי של פרטנר, והצורך לקצץ מאסיבית בהוצאות בין השאר על ידי פיטורי עובדים.

 

מימין: חיים רומנו ואיציק בנבנישתי מימין: חיים רומנו ואיציק בנבנישתי צילום: אוראל כהן, בועז אופנהיים

 

המנכ"ל הנכנס, בנבנישתי, יקבל שכר חודשי לחברת ניהול בסכום של 197.3 אלף שקל בחודש. כמו כן יהיה בנבנישתי זכאי לבונוס על בסיס יעדים בסכום של עד 1.5 מיליון שקל, וכן חבילת אופציות בעלות לחברה של 8 מיליון שקל נוספים לתקופה של 4 שנים (כלומר עלות של 2 מיליון שקל לשנה). כמו כן החברה תישא בעלות הרכב של המנכ"ל בסכום שמוערך ב-8,700 שקל בחודש. בסך הכל, מדובר על חבילת שכר בעלות של עד 3.7 מיליון שקל ברכיבי המזומן, ושל 5.7 מיליון שקל בשקלול אופציות.

 

מדובר על חבילת שכר נמוכה לעומת התנאים של רומנו - שעלות שכרו ב-2014 עמדה על 2.4 מיליון שקל - סכום שלא כלל בונוס לו היה זכאי בהיקף של 2 מיליון שקל.

 

בנבנישתי יקבל גם הודעה מוקדמת של חצי שנה, וכן מצנח זהב של 3 חודשים אם יעזוב את תפקידו או יפוטר בשנה הראשונה למינוי, ומצנח זהב של 6 חודשי שכר מלא אם יעזוב או יפוטר בשנה השנייה לתפקיד.

 

החברה פירסמה כי שכרו של בנבנישתי יהיה גבוה פי 37 מהשכר הממוצע בחברה, וגבוה פי 57 מהשכר החציוני של חברת הסלולר - בנטרול עובדי קבלן.

 

ממשרד ראש הממשלה להנהלת פרטנר

במקביל דיווחה היום פרטנר על שני מינויים חדשים בהנהלה: יובל קינן ימונה למשנה למנכ"ל פרטנר, ולירן דן ימונה לסמנכ"ל אסטרטגיה ופיתוח עסקי. תחת אחריותו של דן יהיו גם פעילות הדיגיטל, פעילות הטלוויזיה, תקשורת, אחריות תאגידית ודוברות החברה. דן ייכנס לתפקידו באוקטובר.

מה דעתך על מניית פרטנר:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

 

כמו בנבנישתי, גם קינן מגיע לפרטנר מקבוצת בזק. קינן כיהן בבזק כסמנכ"ל טכנולוגיות ורשת, ובעברו כיהן בבזק בינלאומי כסמנכ"ל טכנולוגיות מידע, הנדסה ומערכות מידע.

 

דן מצטרף לפרטנר לאחר שכיהן כראש מערך ההסברה הלאומי במשרד ראש הממשלה בשנים 2012-2015. קודם לכן, כיהן בתפקידים בכירים בחברת החדשות של ערוץ 2. דן הוא בעל תואר שני במנהל עסקים למנהלים (Executive MBA) בפקולטה לניהול באוניברסיטת תל אביב, ותואר ראשון במדעי המדינה והיסטוריה באוניברסיטת בר-אילן.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x