שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
בורסת ת"א

ליאורה עופר ולב לבייב רכשו את מתחם דרום הקריה בת"א ב-578 מיליון שקל

מליסרון ואפריקה נכסים רכשו מהמדינה את הקרקע, בהיקף של 13 דונם, הממוקמת ליד מתחם שרונה. הקרקע הוערכה על ידי שמאי ב-414 מיליון שקל

אורן פרוינד 14:0108.09.15

חברת מליסרון שבשליטת ליאורה עופר בשיתוף עם חברת אפריקה נכסיםמקבוצת אפריקה ישראל שבשליטת לב לבייב זכו היום (ג') במכרז לרכישת מתחם דרום הקריה המבוקש בתל אביב. 

 

שתי החברות גברו על הצעות של חברות כמו עזריאלי, גינדי אחזקות, חג'ג', ישראל קנדה וחברה פרטית של המיליארדר הישראלי טדי שגיא.

מה דעתך על מניית מליסרון:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

 

מדובר בקרקע של 13 דונם שממוקמת במיקום מרכזי בלב תל אביב - בסמוך לרחוב הארבעה במתחם שבו ממוקמת רשות השידור. הקרקע מיועדת להקמה של מגדל משרדים ופרויקט מסחרי בסמוך למתחם שרונה של עזריאלי. שתי החברות הגישו הצעה של 536 מיליון שקל וביחד עם הוצאות פיתוח של 42 מיליון שקל הן ישלמו 578 מיליון שקל על הנכס לפני עלות הבנייה.

 

מדובר בשיתוף פעולה ראשון של אפריקה ישראל עם קבוצת מליסרון בתחום היזמות. הנכס, שכולל זכויות בנייה על 77 אלף מ"ר משרדים ו-4250 מ"ר מסחרי, הוערך על ידי שמאי בסכום של 414 מיליון שקל – נמוך ב-22% מההצעה של מליסרון ואפריקה נכסים. אלא שבניגוד לחברת עזריאלי שמצויה בתקופה עמוסה בפרויקטים יזמיים בהשקעה של מיליארדי שקלים , שתי החברות רעבות מאוד לפרויקטים חדשים בתחום היזמות, בייחוד מליסרון, שסובלת מהגבלות של הממונה על ההגבלים העסקיים בנוגע לפתיחה של קניונים חדשים. 

 

הפרויקט כולו מוערך בבשקעה של כ 1.6 מיליארד שקל.

 

אבי לוי, מנכ"ל מליסרון אמר היום "השקעה זו הינה בהמשך ישיר לפיתוח העסקי של מליסרון וחתירה להגדלת הכנסות החברה מנדל"ן מניב. אנו שמחים על שיתוף הפעולה עם אפריקה ישראל נכסים ובטוחים בהצלחת הפרויקט".

 

אבי ברזילי, משנה למנכ"ל אפריקה ישראל נכסים אמר כי, "הזכייה במכרז משמעותי זה תואמת את האסטרטגיה העסקית של אפריקה ישראל נכסים להגדלת רכיב הנדל"ן המניב בתיק הנכסים שלה. המאפיינים של העסקה, שכוללת חבירה לשותף אסטרטגי לשם פיתוח והשבחה של קרקע במיקום מרכזי מאוד, צפויים לייצר ערך רב עבור תזרים המזומנים של החברה".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x