$
בורסת ת"א

אלון רבוע כחול מכרה 7.1% ממניות רבוע כחול נדל"ן

קיבלה בתמורה 91.4 מיליון שקל. העסקה נעשתה מחוץ לבורסה על פי שווי של 111 שקל למניה - 4 שקלים פחות ממחיר הבסיס של רבוע נדל"ן הבוקר. אלון רבוע תישאר עם אחזקה של 54% ברבוע נדל"ן

מיקי גרינפלד 15:0431.08.15

חברת אלון רבוע כחולמכרה מחוץ לבורסה 7.1% ממניות רבוע כחול נדל"ן שבשליטתה תמורת 91.4 מיליון שקל. לאחר העסקה נותרת אלון רבוע כחול שבשליטת שרגא בירן וארגוני הקיבוצים ובניהולו של ישראל יניב עם אחזקה של 54% ברבוע נדל"ן.  

על פי הדיווח של אלון רבוע כחול, העסקה נעשתה על פי שווי של 111 שקל למניית רבוע נדל"ן. מחיר הבסיס של רבוע נדל"ן עמד הבוקר בת"א על 115 שקל. המכירה נעשתה לכמה גופים מוסדיים, וביניהם חברת הפניקס.

 

מה דעתך על מניית רבוע נדלן:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

אלון רבוע כחול פועלת בחודשים האחרונים לצבירת מזומנים, על מנת לשרת את חובותיה למחזיקי אגרות החוב של החברה - לאחר שהגיעה עמם להסדר חוב במאי האחרון. רק לפני 3 ימים פרסמה החברה את נתוניה לרבעון השני, ובמסגרת זו דיווחה על ההפסדים של החברה הבת מגה, שנכנסה בעצמה להסדר פריסת חובות.

 

מגה רשמה הפסד של 545 מיליון שקל ברבעון השני, עם ירידה של 21%  במכירות ל-1.21 מיליארד שקל. הרשת הגיעה לחדלות פירעון יומיים לפני שהסתיים הרבעון - ובחודש שעבר אישר בית המשפט הסדר חוב בה.

 

ישראל יניב נכנס לתפקידו כמנכ"ל אלון רבוע כחול בתחילת החודש, במקום אביגדור קפלן שעבר לכהן כיו"ר הקבוצה.

  

מנכ"ל אלון רבוע כחול ישראל יניב מנכ"ל אלון רבוע כחול ישראל יניב צילום: עמית שעל

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x