שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
בורסת ת"א

פריון עקפה את התחזיות למרות ירידה של 56% בהכנסות

החברה רשמה הכנסות של 48.6 מיליון דולר ורווח מתואם של 12 סנט למניה - השוק צפה הכנסות של 42.4 מיליון ודולר ורווח של 10 סנט למניה. המנכ"ל: "זו היתה שנה קשה אבל עכשיו החברה במצב טוב - אנחנו בונים את העסקים מחדש"

ניר צליק 14:3903.08.15

פריוןסיימה את הרבעון השני עם הכנסות של 48.6 מיליון דולר, או הכנסות ברוטו של 52.5 מיליון דולר, לעומת הכנסות של 109.5 מיליון דולר ברבעון המקביל (אז לא היה פער בין הברוטו לנטו). למרות הירידה, החברה הצליחה לעלות על תחזיות השוק שעמדו על הכנסות של 42.4 מיליון דולר בלבד.

הרווח המתואם התעלה אף הוא (במעט), על ציפיות האנליסטים והסתכם ב-9.5 מיליון דולר או 12 סנט למניה לעומת 27.4 מיליון דולר ברבעון המקביל. ציפיות השוק היו לרווח מתואם של 11 סנט למניה.

 

מה דעתך על מניית פריון נטוורק:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

לרבעון הבא צופה פריון הכנסות של 48-45 מיליון דולר ורווח מתואם של 6-5 מיליון דולר או 9-7 סנט למניה. ציפיות השוק היו להכנסות של 44 מיליון דולר ו-10 סנט למניה בשורת הרווח - כך שתחזית ההכנסות של פריון עולה על הצפי אך שורת הרווח מעט נמוכה ממנו. 

 

ג'וזף מנדלבאום, מנכ"ל פריון, אמר בשיחה עם "כלכליסט" כי "זו היתה שנה קשה אבל עכשיו החברה במצב טוב. אנחנו בונים את העסקים מחדש. תחום הפעילות הקיים התייצב, ובמקביל השינוי המשמעותי שעשינו היה הרחבת הפעילות לתחום המפרסמים שרוצים לשווק את התוכנות שלהם. בנינו פלטפורמה לעזור למפרסמים לקנות מדיה. בנוסף אנחנו בונים פתרון מקצה לקצה בשביל מפיצים ואנחנו מרחיבים את הפעילות, באופן שיאפשר למפיצים לעשות יותר כסף".  

 

עוד אמר מנדלבאום, כי "הציפייה שלנו היא שנראה שוב צמיחה ברבעון הרביעי. שינינו בעצם את המודל העסקי שלנו, ובמקום לשלם מראש על הורדות, עכשיו אנחנו עושים חלוקת הכנסות. הורדנו את רמת הסיכון ואנחנו משתפים פעולה עם הלקוחות. המשמעות היא ירידה מסויימת ברווח, אך בה בעת, רמת הסיכון שלנו ירדה. המצב שלנו כרגע הרבה יותר טוב לטווח הארוך – ואנחנו בכיוון הנכון".

 

ג'וזף מנדלבאום ג'וזף מנדלבאום צילום: ענר גרין

בטל שלח
    לכל התגובות
    x