$
שווקי חו"ל

קורי על רכישת אלרגן: "מברכים את טבע, ממשיכים עם פריגו"

יו"ר מיילן מגיב לעסקת הענק של טבע, שהייתה מעוניינת לרכוש את החברה בראשותו: "אנחנו מסתכלים קדימה לצעד הבא בתהליך להפיכת השילוב שלנו עם פריגו למציאות"

ניר צליק 14:3127.07.15

"אנחנו מברכים את טבע על ההסדר שלהם לרכישת הפעילות הגנרית של אלרגן ומקדמים בברכה את המחוייבות של טבע לתעשייה הגנרית, כאשר טבע ממשיכה קדימה עם האסטרטגיה שלה, הפוקוס של מיילן נשאר ללא שינוי", כך הגיב רוברט קורי, יו"ר מיילן, לרכישת אלרגן על ידי טבע.

 

קורי המשיך: "דירקטוריון מיילן וההנהגה שלה נשארים מחוייבים לחזון ולאסטרטגיה שלנו לספק תרופות איכותיות ל7- מיליארד בני אדם ולספק צמיחה וערך לבעלי המניות שלנו ולבעלי העניין שלנו. הצעתנו לרכוש את פריגו ממשיכה להיות הצעד הטבעי הבא שלנו, לשלב את מיילן ופריגו כדי לייצר תשתית ייחודית שיכולה למקסם ערך בתעשייה המפתחת והדינמית שלנו". 

 

עוד הוסיף קורי כי "אנחנו מסתכלים קדימה לצעד הבא בתהליך של הפיכת השילוב שלנו עם פריגו למציאות. ההצבעה בשל בעלי המניות של מיילן תתקיים בשבועות הקרובים".

 

נכון לעכשיו עומדת ההצעה של מיילן לפריגו על 29 מיליארד דולר. אם וכאשר בעלי המניות של פריגו יאשרו את העסקה, מיילן תחזיק ב-60.7% ממניות החברה הממוזגת ופריגו תחזיק ב-39.3% מהמניות.

 

 

רוברט קורי רוברט קורי צילום: בלומברג

בטל שלח
    לכל התגובות
    x