$
שווקי חו"ל

מניית אינטל זינקה ב-8% לאחר דיווח על רווח גבוה מהצפוי ברבעון השני

ענקית השבבים דיווחה על רווח של 55 סנט למניה ברבעון השני לעומת צפי לרווח של 50 סנט למנייה בלבד. ההכנסות עמדו על 13.2 מיליארד ד' ועלו על תחזיות האנליסטים, אך ירדו ב-4% לעומת הרבעון המקביל

גיל קליאן 23:5315.07.15

מניית אינטל זינקה ב-8% במסחר המאוחר בוול סטריט לאחר שענקית השבבים האמריקאית דיווחה על רווח למניה של 55 סנט למניה לעומת תחזיות אנליסטים לרווח מתואם של 50 סנט למניה ברבעון השני. הכנסות החברה עמדו על 13.2 מיליארד דולר, מעל התחזיות שצפו לחברה הכנסות של 13.04 מיליארד דולר. עם זאת, מדובר בירידה לעומת הכנסות של 13.8 מיליארד דולר ברבעון המקביל.  

 

מעבד של אינטל. הכנסות גבוהות מהצפוי ברבעון השני, אבל ירידה לעומת הרבעון המקביל מעבד של אינטל. הכנסות גבוהות מהצפוי ברבעון השני, אבל ירידה לעומת הרבעון המקביל

 

מה דעתך על מניית INTEL CORPORATION:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה
אינטל דיווחה על צמיחה בחטיבות הדאטה סנטר, רכיבי הזיכרון, וכן ברכיבי תקשורת למכשירים שאינם מחשבים. חטיבות אלה היוו 70% מהרווח התפעולי של אינטל – ועזרו לחפות על שוק המחשבים האישיים ה"מאתגר", כלשון החברה. עם זאת, החברה צופה תוצאות משופרות עם השקת הדור החדש של המעבדים שלה למחשבים אישיים במחצית השנייה של השנה.

 

מי שעוד הפתיעה לטובה וזינקה בכמעט 10% במסחר המאוחר היא חברת שירותי הווידיאו על גבי האינטרנט נטפליקס – שדיווחה על רווח של 6 סנט למניה לעומת צפי ל-4 סנט למניה, וכן על הכנסות של 1.64 מיליארד דולר, מעט נמוך לעומת תחזיות האנליסטים שצפו לחברה הכנסות של 1.65 מיליארד דולר. נטפליקס דיווחה על תוספת של 3.28 מיליון מנויים ברבעון השני.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x