$
בורסת ת"א

תבור: אלקטרה נסחרת בדיסקאונט של 37% על השווי הכלכלי

לפי חברת הייעוץ למוסדיים החברה נחלה התעוררות מסוימת בשנתיים האחרונות עם כניסתה של תכנית ייעול חדשה והתנופה בענף הבניה בישראל

אורן פרוינד 19:3104.05.15

חברת הייעוץ למוסדיים תבור פרסמה המלצת קנייה לחברת אלקטרה במחיר יעד של 644 שקל מחיר הגבוה ב-34% ממחיר המניה של אלקטרה בשוק.  

אלקטרה, שסבלה בשנים 2011-2012 מדשדוש במניה, נחלה התעוררות מסוימת בשנתיים האחרונות עם כניסתה של תכנית ייעול חדשה והתנופה בענף הבניה בישראל.  

 

קבוצת אלקטרה הינה אחת מהקבוצות הגדולות בישראל בענף הקבלנות והמערכות האלקטרו מכניות. הקבוצה מוחזקת על ידי קבוצת אלקו שבשליטת משפחת זלקינד (53%) ופעילה בישראל ובחו"ל בחמישה מגזרים עיקריים: הגדול ביותר הוא מגזר פרויקטים למבנים ותשתיות בישראל, אחריו מגזר פרויקטים למבנים ותשתיות בחו"ל, מגזר שירות אחזקה וסחר, מגזר פיתוח והקמה של נדל"ן בייזום, ותחום הזכיינות.  

 

איתמר דויטשר איתמר דויטשר

 

 

מה דעתך על מניית אלקטרה:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה
הכלכלנים של תבור הסבירו כי "האיתנות של הקבוצה והגמישות הפיננסית שלה יאפשרו לה להמשיך באסטרטגיה ולהתמודד על פרויקטים גדולים ומורכבים גם בטווח הבינוני – ארוך". עוד ציינו הכלכלנים כי "שני מגזרי הפעילות, זכיינות ויזמות, נלקחו לפי שווים בספרים ואינו מייצג את השווי הכלכלי ואת הפוטנציאל הגלום בפרויקטים אילו בשנים הבאות כך שבהתאם למודל ה-NAV, מחיר המניה בשוק אינו משקף את שוויה הכלכלי של הקבוצה המציגה קצב צמיחה מרשים".
בטל שלח
    לכל התגובות
    x