שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
בורסת ת"א

עזרא פקטור: ארוסה של בר רפאלי קיבל שכר בעלות 2.4 מיליון שקל

דו"חות נטו אחזקות חושפים את עלות שכרו של עדי עזרא, שמכהן כיו"ר החברה. אביו, דודי עזרא, קיבל שכר בעלות 2.3 מיליון שקל

גיל קליאן 14:1626.03.15

דו"חות נטו אחזקותשפורסמו היום חושפים את עלות שכרו של עדי עזרא - ארוסה של הדוגמנית בר רפאלי. עזרא מכהן כיו"ר יבואנית ומשווקת המזון, וכן כמנהל פיתוח עיסקי. עלות שכרו ב-2014 עמדה על 2.4 מיליון שקל - כאשר כל רכיבי שכרו של עזרא שולמו לו במזומן (כלומר, ללא אופציות).

 

עלות שכרו של עזרא עברה את עלות שכרו של אביו - דודי עזרא - ממייסדי החברה. דודי עזרא, שמכהן כנשיא החברה, קיבל שכר בעלות של 2.3 מיליון שקל. עם זאת, עזרא האב מחזיק ב-53.2% ממניות החברה, כאשר עזרא הבן לא מחזיק כלל מניות. בשנתיים האחרונות חילקה נטו אחזקות 30 מיליון שקל כדיבידנד, כך שלכיסו של עזרא האב זרמו מתוכם כ-16 מיליון שקל.

מה דעתך על מניית נטו אחזקות:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

 

חוזה ההעסקה של עזרא הבן מגלה כי לזוג הצעיר לא צפויות בעיות פרנסה (וזאת כמובן בלי קשר לכספים שתכניס כל שנה בר רפאלי). החוזה מבטיח לעזרא הבן דמי ניהול שנתיים של כ-1.75 מיליון שקל. את הכספים האלה מושך עזרא לחברה שבבעלותו, על מנת לשלם מס נמוך יותר.

 

כמו כן, עזרא הבן יקבל בונוס שמותנה בתוצאות החברה - על רווח נקי של עד 45 מיליון שקל, לא יקבל עזרא מענק כלל. על רווח נקי של 45-80 מיליון שקל, יקבל עזרא הבן 1% מהרווח, ואילו על רווח נקי גדול מ-80 מיליון שקל לחברה, יקבל לכיסו 1.5% מהרווח.

 

בר רפאלי ועדי עזרא בר רפאלי ועדי עזרא צילום: ענת מוסברג Pplus

בטל שלח
    לכל התגובות
    x