$
בורסת ת"א

בעלי המניות של השלד פרוטאולוג'יקס אמרו "לא" למעושרת דפנה שחר

שחר היתה מועמדת להיכנס לדירקטוריון כנציגת ציבור - במקום 2 דח"צים שהתפטרו במחאה על עסקה שביצעה החברה בברוקלין

גיל קליאן 12:3917.02.15

בעלי המניות של השלד הבורסאי פרוטאולוג'יקס דחו את המועמדות של הדח"צים החדשים - ה"מעושרת" דפנה שחר וכפיר אביב. מתוצאות הצבעת בעלי המניות שפורסמו הבוקר (ג') עולה כי לא היה אפילו בעל מניות שהצביע בעד מועמדותם של השניים.

 

מועמדותם של שחר ואביב הוצגה לאחר פרישתם בהפגנתיות של הדח"צים הקודמים - מאיר שביט, לשעבר המפקח על הביטוח, והיועץ הכלכלי יעקב גודלמן. גולדמן ושביט פרשו מהדריקטוריון במחאה על אופן ניהול החברה, ובפרט הלוואה שהוענקה על ידי השלד הבורסאי לפרויקט נדל"ן בברוקלין - תוך טענות כי לחברה אין את הכלים לפקח על העסקה בצורה נאותה, וכי היא מסוכנת מדי.

מה דעתך על מניית קאנומד:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

 

שחר הגיעה עם עם רקורד של סמנכ"לית שיווק במנהלת ליגת העל בכדורסל, מנחה של תוכנית הנדל"ן "סודות הנדל"ן בערוץ 10 - אבל ידועה בעיקר עקב השתתפותה בתוכנית הריאליטי "מעושרות". שחר (42) היא זוגתו לשעבר של הכדורסלן עודד קטש ונשואה כיום לח"כ יובל צלנר. שחר בעלת תואר ראשון במשפטים מאוניברסיטת חיפה ותואר שני במנהל עסקים מהאוניברסיטה העברית.

 

אביב (36) כיהן כסמנכ"ל כספים, חשב ועוזר חשב באימאג'סט אינטרנשיונל, והיה מבקר חיצוני במשרד רו"ח קוסט פורר גבאי את קסירר (E&Y). אביב מחזיק בתואר ראשון בחשבונאות וכלכלה של האוניברסיטה הפתוחה, ותואר שני במנהל עסקים של האוניברסיטה הפתוחה.

 

דפנה שחר דפנה שחר צילום: אלכס ליפקין

 

ההסכם של פרוטאולוג'יקס להענתק אותה הלוואה נחתם מול יזם ששמו לא פורסם, לרכישה ושיפוץ של בניין ב-Grand Avenue שבברוקלין, ניו יורק. פרוטאולגי'קס תעמיד ליזם מימון של 3.5 מיליון דולר, שיהוו 73% מעלות הפרויקט. הפרויקט יכלול רכישה של הבניין תמורת 3.2 מיליון שקל (לא כולל עמלת תיווך לצד לא ידוע של 300 אלף דולר), כאשר שאר הסכומים יושקעו בשיפוץ ומכירה של הנכס.  

 

פרוטאולוג'יקס קיבלה בהסכם ריבית של 15% וכן שתי בטוחות - הראשונה היא הבניין הנרכש, והשנייה היא בניין אחר של היזם בברוקלין. החברה ציינה כי קיבלה הערכת שווי מחברת שמאים מוכרת בניו יורק לפיה שווי הבניין הנרכש במצבו הנוכחי הוא 3.6 מיליון דולר, ואילו שווי הבטוחה השנייה היא 4.1 מיליון דולר (לא כולל משכנתא של 750 אלף דולר בנכס).

בטל שלח
    לכל התגובות
    x