$
שווקי חו"ל

מנכ"ל קליקסופטוור: "אין לנו כוונה למכור את החברה"

משה בן בסט אמר את הדברים ל"כלכליסט" על רקע פרסום תוצאות החברה ל-2014 והפרסומים בשוק על מכירה קרובה של החברה

ניר צליק 14:5404.02.15
קליקסופטוור, חברת התוכנות הישראלית, פרסמה היום (ד') את דו"חות הרבעון הרביעי ודיווחה כי סיימה את הרבעון עם הכנסות של 34.5 מיליון דולר – גידול של 12% לעומת הרבעון המקביל ב-2013. הרווח הנקי המתואם הסתכם ב-3.6 מיליון דולר או 11 סנט לעומת 2.3 מיליון דולר ברבעון המקביל. ציפיות השוק היו להכנסות של 36 מיליון דולר ורווח של 8 סנט, כך שהחברה עקפה את הציפיות בשורה התחתונה אך החמיצה אותן בעליונה.   
לשנת 2015 צופה קליקסופטוור הכנסות של 140 - 145 מיליון דולר ורווח מתואם של 15-9 סנט למניה. ציפיות השוק היו להכנסות של 142.4 מיליון דולר ורווח מתואם של 11 סנט למניה, כך שציפיות החברה טובות במעט מציפיות השוק בשורה התחתונה ועומדות בקנה אחד עם ציפיות השוק בשורה העליונה.  

 

בשיחה עם "כלכליסט" אמר משה בן בסט, מנכ"ל החברה כי "הרבעון הרביעי היה חזק מאוד והכי חשוב שברווחיות עקפנו את הטווח התחתון של התחזית. בהכנסות עצמן אנחנו קצת פחות מתחת לתחזית והסיבה היא שתי עסקאות גדולות שנדחו ברוסיה בגלל המשבר שהיה שם בסוף השנה". 

  

 צילום: רויטרס
"בסך הכל אנחנו נמצאים במומנטום אדיר. חתמנו רק ברבעון הזה על 22 עיסקאות חדשות ובאופן טיפוסי מספר העסקאות החדשות הוא נמוך יותר, אז זה מלמד על מומנטום בכמה מישורים. המישור הראשון הוא שהנושא של שירות רק מתעצם כל יום וחברות השירות מתמודדות עם לחצים מצד הלקוחות וזה מה שהמערכות שלנו עושות. עשינו מעבר פנטסטי עם הטכנולוגיה שלנו למחשוב ענן וזה משתקף בזכיות שלנו. אני רוצה להאמין שהמומנטום הזה ימשיך גם ב-2015 אם הכלכלה העולמית תישאר בקצב הזה".

 

באשר למכירת החברה אמר בן בסט כי "אנחנו מתקדמים יפה מאוד ואנחנו נמצאים בשיא שלנו והצמיחה שלנו מאוד חזקה והמתחרים נעלמים. אין כוונה למכור את החברה".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x