$
בורסת ת"א

מנדלסון: מו"מ לרכישת 2 חברות בתחום האינסטלציה ב-30 מיליון שקל

הרכישה הראשונה היא של חברת "שמואל מאיר ובנו סחר", העוסקת בשיווק של מוצרי אינסטלציה לענפי בניה, תשתיות וכיבוי אש. הרכישה השנייה - חברת "ש.א.מ שיווק מוצרי אינסטלציה"

גיל קליאן 10:5725.01.15
חברת תשתיות הצנרת מנדלסוןדיווחה היום (א') על שני משאים ומתנים מתקדמים לרכישת 2 חברות נוספות שמשווקות מוצרי אינסטלציה – כ-3 שבועות אחרי שהודיעה על רכישת חברת הסניטציה פרופילון.   
הרכישות הן בסך כולל של 30 מיליון שקל, הראשונה של חברת "שמואל מאיר ובנו סחר", העוסקת בשיווק של מוצרי אינסטלציה לענפי בניה, תשתיות וכיבוי אש, ושל חברת "ש.א.מ שיווק מוצרי אינסטלציה", שעוסקת אף היא בשיווק מוצרי אינסטלציה.

 

הרכישות הן של מלאי החברות, הציוד שלהן, הרכוש הקבוע וכן תשלומי אי תחרות לבעלי החברות. מנדלסון מדווחת כי " בכוונת החברה (ככל שהעסקות יושלמו), להפוך את משרדי ומחסני הפעילויות הנרכשות למרכזי שיווק והפצה, שירות ולצורכי אחסנה ולהערכת החברה הפעילויות הנרכשות עשויות לסייע בפיתוח מערך השיווק והרחבת סל המוצרים ועשויות להביא לגידול בהיקף מכירת מוצרי החברה ומוצרים משיקים". מנדלסון לא דיווחה על תוצאות כספיות של החברות שבכוונתה לרכוש.

 

מה דעתך על מניית מנדלסון תשת:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה
במקרה של פרופילון, הרכישה הקודמת של מנדלסון, היה מדובר על רכישה של 21 מיליון שקל – של החברה שעוסקת בייבוא וסחר של מוצרי אמבטיה.

 

מנדלסון עוסקת בתשתיות זורמות - כלומר צנרת ואביזרים נוספים להובלת מים, ביוב, דלק, נפט, קיטור, כימיקלים ועוד. כמו כן למנדלסון יש פעילות נוספת של הרכבה ותחזוקה של משאבות מים וייצור ושיווק צנרת פוליאתילן ו-PVC. מנדלסון נמצאת בשליטת קבוצת נץ, שנמצאת כיום בסכסוך שליטה. בסוף דצמבר דיווחה מנדלסון כי מתנהלים מגעים למכירת השליטה בחברה לוילי פוד של אלכסנדר גרנובסקי.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x