$
בורסת ת"א

חודש אחרי שנכנס לתפקיד: מנכ"ל גבעות מתפטר

יוסי זינגר נימק את ההחלטה וכתב לדירקטוריון החברה כי ההסדרים הסבוכים שיש לשותף הכללי, מנעו ממנו למלא את תפקידו כמנכ"ל. מניית גבעות צוללת ב-13%

שי סלינס 13:1914.09.14

קצת יותר מחודש אחרי שמונה למנכ"ל שותפות קידוחי הגז והנפט, גבעות עולם, הודיע היום (א') יוסי זינגר על התפטרותו.

 

זינגר נימק את ההחלטה במכתב ששלח לדירקטוריון: "העדר היכולת לממש את תפקיד מנכ"ל השותפות אינו נעוץ בי. לשותפים שותף הכללי הסדרים בלתי אפשריים וסבוכים אשר מונעים זאת, וכן מקשים על נושאים נוספים, מורכבים ועתיר סיכון כגון גיוס מקורות כספיים וכיו"ב".

 

התפטרותו של זינגר תינס לתוקף מחר, אולם בחוזה ההעסקה שלו תקופת הודעה מוקדמת של 3 חודשים, כך שהוא ימשיך לכהן בתפקיד זה עד למציאת מחליף.

 

אתר קידוח מגד 5 של גבעות עולם אתר קידוח מגד 5 של גבעות עולם צילום: צביקה טישלר

 

זינגר (55) מונה לתפקיד לאחר שסיים לאחרונה את תפקידו כמנכ"ל חברת האחזקות, גרנית הכרמל, מקבוצת עזריאלי לאחר 6 שנים בתפקיד.

 

מה דעתך על מניית גבעות יהש:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

בחודש פברואר החליט דירקטוריון גבעות עולם על פיטורי המנכ"ל טוביה לוסקין, האיש שהקים את גבעות בתחילת שנות ה-90, לאחר בדיקה שערך צוות גיאולוגים בראשותו בקרקעות המדינה. גיורא איילנד, ששימש כיועץ לחברה, מונה למנכ"ל זמני, והחבר החלה באיתור מנכ"ל קבוע.

 

זינגר היה ממייסדי חברת הייעוץ גיזה זינגר אבן ושימש כשותף המנהל בחברה, עד שפרש בשנת 2008. בנוסף, עמד בראש קבוצת המייסדים של חברת דירוג האשראי מדרוג. הוא מכהן כדירקטור בחברות שונות במשק בין היתר. דירקטוריון השותפות ציין את הצלחתו של זינגר בהובלת גרנית הכרמל וכן את הניסיון וההיכרות המעמיקה של זינגר עם שוק ההון.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x