$
בורסת ת"א

סלינגר וטרי צפויים לאשר הארכת הכהונה לדירקטורים בכלל ביטוח

דני נוה שמונה לפני שנה ליו"ר כלל - ושמינויו צפוי להארכה - מונה ביולי האחרון לכהן במקביל גם כיו"ר חברת הציוד הרפואי מדטכניקה

רחלי בינדמן 12:0411.09.14

חברת כלל ביטוח שבשליטת קבוצת אי.די.ביפרסמה היום זימון אסיפה כללית לאישור הארכת הקדנציה לדירקטורים של החברה שאינם דירקטורים חיצוניים.

 

מדובר בדני נוה, המכהן גם כיו"ר הדירקטוריון; אביגדור קפלן, שכיהן בתפקיד יו"ר כלל לפני נוה; עמוס ערן; אמנון שדה.

 

מה דעתך על מניית כלל עסקי ביטוח:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

לפני שנה הורה הפיקוח על הביטוח במשרד האוצר להעביר את מניות כלל שהוחזקו על ידי אי.די.בי לידי הנאמן משה טרי. זאת על רקע הסדר החוב אליו נקלעה אי.די.בי.

 

המניות עדיין מוחזקות על ידי הנאמן שכן המפקחת על הביטוח דורית סלינגר טרם העניקה למוטי בן משה ואדוארדו אלשטיין היתר שליטה בכלל ביטוח. כמו כן לא ברור אם השניים יחליטו לבסוף להחזיק בכלל או למכור אותה.

 

 בינתיים חידוש הכהונה של הדירקטורים מתבצע על בסיס שנתי כאשר משה טרי מאשר את ההארכה בתיאום עם סלינגר. על פי הערכות הארכת הכהונה של הדירקטורים המכהנים זוכה לתמיכת סלינגר.

 

מאז המינוי של הדירקטורים הנוכחים חלו מספר התפתחויות. כך למשל מתברר שביולי האחרון מונה דני נוה מונה ליו"ר חברת הציוד הרפואי מדטכניקה, לאחר שקודם לכן שימש דירקטור בחברה. נוה אם כן מכהן הן בתפקיד היו"ר של כלל והן בתפקיד יו"ר מדטכניקה. בשנה החולפת התפטר קפלן מתפקידו כמנכ"ל בית החולים הדסה שנכנס לתהליך הברא. עמוס ערן, שהיה יו"ר דירקטוריון ביולייט חדל לכהן בתפקיד.

 

משה טרי משה טרי צילום: מיכאל קרמר

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x