שווקי חו"ל

הרץ באזהרת רווח: תבחן מחדש את התוצאות של 3 השנים האחרונות

לפי חברת השכרת הרכב והציוד, הורדת התחזיות קשורה לאתגרים תפעוליים ועלויות הקשורות לביקורת חשבונות נמשכת בנוגע לתוצאות הפיננסיות החל מ-2011

שירות כלכליסט 15:5520.08.14
הרץ גלובל הולדינגס, הורידה את התחזית השנתית שלה על רקע אתגרים תפעוליים ועלויות הקשורים לביקורת חשבונות נמשכת בנוגע לתוצאות שלה החל מ-2011.

 

חברת השכרת הרכב והציוד מסרה כי כעת היא מצפה שהתוצאות השנתיות יהיו "נמוכות במידה ניכרת" מהטווח התחתון של התחזית הקודמת שפרסמה.

 

בנוסף, בהרץ ציינו כי הביקורת המתמשכת עלולה לדחות את הפיצול המתוכנן של חטיבת השכרת הציוד עד לאחרי הרבעון הראשון של 2015. "הושקעו משאבים נוספים כדי שהעבודה הזו תתבצע במקביל להסדרת נושא החשבונות", נכתב במסמכים שהגישה החברה לרשות ני"ע האמריקאית (SEC).

 

Hertz Hertz צילום: בלומברג

 

הרץ, שדחתה את פרסום תוצאות הרבעון השני עד להשלמת הביקורת, מסרה כי היא תפרסם מחדש את התוצאות שלה עבור 2011 ותבחן מחדש את תוצאות 2012 ו-2013, עם זאת בחברה מעריכים כי לא יהיה צורך לפרסם מחדש את התוצאות של 2012 ו-2013.

 

בתגובה לביקורת החשבונות, בהרץ הודיעו כי הם מתכוונים לאמץ שורה של הליכים ומערכות פיקוח, אך לא פירטו עוד בנושא. בחברה ציינו עוד כי הרחיבו את מכסת העובדים במחלקות החשבונות והפיננסים.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x