שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
בורסת ת"א

טבע: בעלי המניות אישרו את הרכב הדירקטוריון החדש

על סדר היום עמדו שמונה הצעות, שכללו בין השאר מינוי דירקטורים, אישור יעדי המענק למנכ"ל ומינוי רואי חשבון מבקרים. מינויו של אורי סלונים כדירקטור אושר ברוב זעום של 63%

שי סלינס 21:0630.07.14

חברת טבעהודיעה היום (ד') כי הסתיימה אסיפת בעלי המניות של החברה במסגרתה אושרו כל ההצעות למינוי דירקטורים, אישור יעדי המענק הכספי ותגמול הוני שנתי עבור המנכ"ל, ביטוח נושאי משרה ודירקטורים ומינוי רואי חשבון מבקרים.  

בסיום האסיפה, מסר דירקטוריון החברה את ההודעה הבאה: "אנו מעריכים את תמיכת בעלי המניות של טבע במאמצינו לגיוון הדירקטוריון ולחיזוק הממשל התאגידי, בכלל זה צמצום מספר חברי הדירקטוריון מ-15 ל-13, מינוי דירקטור חיצוני בעל ניסיון משמעותי בתעשיית הפרמצבטיקה הגלובלית, והמשך כהונתו של המנכ"ל שלנו כחבר בדירקטוריון בחברה."

 

עוד הוסיף הדירקטוריון: "המסר שקיבלנו מבעלי המניות הוא ברור. אנחנו מחויבים וממשיכים במאמצינו לפעול לטפל בעניינים החשובים לבעלי המניות שלנו ולשפר את הממשל התאגידי בחברה".

 

ארז ויגודמן ארז ויגודמן צילום: אוראל כהן

מה דעתך על מניית טבע:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה
מה חושבים הגולשים ?
     
77% 17% 6%

רוב דחוק

על סדר היום של בעלי המניות עמדו שמונה הצעות, כאשר עיקר המחלוקת בין טבע לבין הגופים המייעצים לה נוגע למינוים של אורי סלונים, דן פרופר ויוסף ניצני לדירקטוריון. הדירקטור הרביעי שיועלה להצבעה, ז'אן מישל חלפון, בכיר לשעבר בתעשיית התרופות העולמית, הוא הדירקטור החדש היחיד שצפוי להצטרף לטבע, והוא זוכה לתמיכתם של שלושת הגופים המייעצים. אנטרופי מתנגדת לחמש מתוך שמונה ההצעות שיעלו באסיפה. בין היתר היא מתנגדת לחידוש מינויו של סלונים, בדומה לגלאס לואיס שנחשבת לבעלת ברית של בני לנדא, בעוד ISS ממליצה לחדש את מינויו.

 

לפי תוצאות ראשוניות של ההצבעה, אישור מינויו של דן פרופר כדירקטור התקבל ברוב של 82%, אישור מינויו של אורי סלונים כדירקטור ב-63%, • מינויו של יוסף (יוסי) ניצני כדירקטור חיצוני בחברה ואישור הגמול שיוענק לו כדירקטור חיצוני ברוב של 69% ומינוי ז'אן-מישל חלפון כדירקטור חיצוני בחברה ואישור הגמול שיוענק לו כדירקטור חיצוני ברוב של 98%.

בואו לדבר על השוק בפורום ספונסר >> 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x