שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
שוקי חו"ל

גיל שויד: "למרות המתיחות, לא זיהינו התקפת סייבר רצינית על ישראל"

מייסד צ'ק פוינט אמר כי ניסיון התקפה שבוצע לפני מספר ימים ואותר על ידי החברה לא היה גדול במיוחד; צ'ק פוינט עקפה את התחזיות לרבעון השני של השנה עם עלייה של 7% בהכנסות ל-363 מיליון דולר

שי סלינס 12:1823.07.14

חברת אבטחת המידע צ'ק פוינט, דיווחה היום (ד') על תוצאותיה לרבעון השני של 2014 ועקפה את התחזיות המוקדמות של האנליסטים.

 

החברה הציגה עלייה של 7% בהכנסות ל-363 מיליון דולר. הרווח הנקי הסתכם ב-172 מיליון דולר, לעומת רווח נקי של 165 מיליון דולר ברבעון המקביל אשתקד. הרווח הנקי למניה עלה ב-8% והסתכם ב-89 סנט למניה.

 

מה דעתך על מניית צ'ק פוינט:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה
מה חושבים הגולשים ?
     
100% 0% 0%

תחזיות האנליסטים עמדו על הכנסות של 359.5 מיליון דולר ורווח נקי למניה של 87 סנט. 

 

במהלך הרבעון השני של 2014 החברה רכשה מניות בהיקף של 194 מיליון דולר. בקופת המזומנים של החברה 3.64 מיליארד דולר נכון לסוף יוני 2014 – עלייה של 72 מיליון דולר בהשוואה לסוף הרבעון הראשון.

 

גיל שויד, מייסד ומנכ"ל החברה התייחס במסיבת העיתונאים לאחר פרסום התוצאות, לזירה האלקטרונית של המבצע הישראלי בעזה. "בשבוע שעבר היה ניסיון להתקפה מאורגנת על ישראל. עם זאת, אני לא רוצה לזלזל בתוקפים שלנו אבל לא מדובר בהתקפה גדולה מדי. בכל מקרה ידענו להזהיר את הלקוחות שלנו לפני כן", אמר שויד.

 

לעניין התוצאות הכספיות, אמר שויד כי השקל החזק (נסחר ברמת שיא של 3 שנים מול הדולר, ש.ס) הוא לא מצב חיובי מבחינת החברה, אולם מדובר בתופעה נמשכת. "הההשלכות של השקל החזק באו לידי ביטוי בהוצאה של 2 מיליון דולר ברבעון השני של השנה שמצטרפות לגידול בהוצאת במשך 12 החודשים האחרונים לסכום של 15 מיליון דולר".

 

גיל שויד, מנכ"ל ומייסד צ'ק פוינט גיל שויד, מנכ"ל ומייסד צ'ק פוינט צילום: עמית שעל

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x