$
בורסת ת"א

דנה עזריאלי תשמש יו"ר הקבוצה במקום אביה, עקב הידרדרות במצבו

כך הוחלט בישיבה שקיים הערב דירקטוריון קבוצת עזריאלי; דנה עזריאלי תשמש בשלב זה מ"מ היו"ר

גולן חזני 19:1403.07.14

קבוצת עזריאלידיווחה היום (ה') לאחר נעילת המסחר בתל אביב כי דנה עזריאלי תכהן כממלאת מקומו של אביה, דוד עזריאלי, בתפקיד יו"ר דירקטוריון הקבוצה. יזם הנדלן בן ה-92 סובל מבעיות בריאותיות שמקשות עליו את תפקודו היומיומי.

על פי הדיווח, בישיבת הדירקטוריון שהתקיימה הערב, הוחלט כי לאור הידרדרות במצבו הבריאותי של יו"ר הקבוצה, מינה הדירקטוריון את בתו כממלאת מקומו. 

 

קבוצת עזריאלי סיימה את הרבעון הראשון של 2014 ברווח נקי המיוחס לבעלי המניות של 209 מיליון שקל, גידול של 8% ביחס לרבעון המקביל ב-2013, שהסתיים ברווח של 194 מיליון שקל.

 

גרנית הכרמל, שבאמצעותה מחזיקה עזריאלי בסונול וסופרגז רשמה רווח של 34 מיליון שקל ירידה של כ-3% ביחס לרבעון המקביל אשתקד.

 

באמצע יוני, דיווחה גרנית הכרמל כי השלימה את מכירת מלוא החזקותיה (100%) בחברת סונול לקבוצת שלמה שמלצר תמורת 500 מיליון שקל.

 

דוד עזריאלי דוד עזריאלי צילום: תומי הרפז

 

מניית עזריאלי נסחרה היום במחזור גבוה של 17.7 מיליון שקל, אולם ננעלה ברמת הבסיס. המניה איבדה 7% מערכה מאז אמצע אפריל, אז נסחרה בשיא כל הזמנים ברמה של 121 שקל.

 

קבוצת עזריאלי, עוסקת הן בעצמה והן באמצעות חברות בנות וחברות מוחזקות, בעיקר בתחום הנדל"ן המניב בישראל - כאשר מרבית פעילותה העסקית של הקבוצה הינה בתחום מרכזי המסחר והקניונים בישראל ובתחום שטחי השכרה למשרדים ואחרים בישראל. בנוסף, עוסקת הקבוצה באמצעות החזקתה בגרנית הכרמל, בתחום פעילות הכולל בחובו תזקיקי נפט בשיווק ישיר, מתחמי תדלוק ומסחר, צבע וגמר בניה ואחרים.

 

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x