$
בורסת ת"א

אכזבה למזור: קיבלה הזמנות ל- 4 מערכות ברבעון השני בלבד

מחיר כל מערכת עומד על כ-800 אלף דולר. לשם השוואה, ברבעון הראשון של 2014 מכרה החברה 5 מערכות

ניר צליק 12:3002.07.14

מזור רובוטיקה, העוסקת בפיתוח ומכירה של מכשור רפואי מתקדם לניווט כלים כירורגיים בדיוק גבוה ובפולשנות מזערית לניתוחי עמוד שדרה, דיווחה כי התקבלו הזמנות וסופקו 4 מערכות Renaissance בלבד, שתיים מהן בארה"ב ושתיים מחוץ לארה"ב במהלך הרבעון השני, שהסתיים.  

באחת מארבע המערכות שהוזמנו, הותקנה לראשונה גם אפליקציית המוח. ברבעון הראשון מכרה החברה חמש מערכות. מחירה של כל מערכת עומד על כ-800 אלף דולר, כאשר מכירותיה של החברה ברבעון הראשון הסתכמו ב-4.9 מיליון דולר, כאשר ברבעון הנוכחי צפויות המכירות לרדת לכ-4-4.5 מיליון דולר על בסיס תמחור המערכות כפי שהחברה ציינה בעבר.

 

מכשיר של מזור רובוטיקה מכשיר של מזור רובוטיקה
הודעת מזור הינה בהתאם למדיניות הדיווח המוצהרת של החברה, כפי שנמסרה בדיווחיה, ואשר במסגרתה תדווח מזור עדכון בנושא מספר מערכות ה- Renaissance שהוזמנו עם סיומו של כל רבעון. החברה תדווח את תוצאותיה הכספיות לרבעון השני של 2014 בתחילת חודש אוגוסט.

 

מזור רובוטיקה עוסקת בפיתוח, ייצור ושיווק מכשור רפואי לתמיכה בפרוצדורות כירורגיות בתחום האורטופדיה והנוירוכירורגיה המאפשר סביבה ניתוחית בטוחה יותר למטופלים, למנתחים ולצוות בית החולים. מוצר הדגל של החברה הוא מערכת ה-Renaissance, רובוט המסייע לניתוחי גב, המאפשר למנתחים לבצע ניתוחי עמוד שדרה בדיוק ובבטיחות מרבית.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x