$
שווקי חו"ל

מנכ"ל ג'יי.פי מורגן חולה בסרטן: "אמשיך להוביל את הבנק במהלך הטיפול"

גי'ימי מורגן הודיע לבעלי המניות ולעובדים כי הוא מתחיל טיפול בן 8 שבועות בסרטן הגרון, וכי בשל הגילוי המוקדם מצבו ניתן לריפוי

שירות כלכליסט 09:0702.07.14

יו"ר ומנכ"ל ג'יי.פי.מורגן ג'יימי דיימון הודיע לבעלי המניות כי הוא מתחיל טיפול בסרטן הגרון. דיימון כותב בהודעה, שהועברה במקביל גם לעובדי הבנק, כי מצבו ניתן לריפוי ושהוא ימשיך להוביל את הבנק כרגיל במהלך שמונת השבועות במהלכם יטופל בכימותרפיה ובהקרנות.

 

דיימון (58) יבצע את הטיפול במרכז לטיפול בסרטן שב- Sloan Kettering בניו יורק, והמגבלה היחידה שתחול עליו, על פי הודעתו, תהיה קשורה לנסיעות העבודה.

"הפרוגנוזה שנתנו רופאיי היא מצויינת. זיהוי המחלה נעשה מוקדם כך שהיא ניתנת לריפוי. על פי היעוץ שקיבלתי, אוכל להמשיך לעבוד ולהיות פעיל ומעורב בעסקי הבנק, כך שאמשיך לנהל את החברה כרגיל", כתב דיימון.

 

דיימון מכהן יותר מ-8 שנים כמנכ"ל הענק הפיננסי ג'יי.פי מורגן צ'ייס, הבנק הגדול בארה"ב מבחינת שווי נכסים. הוא נכנס לתפקידו בסוף 2005 והוביל בהצלחה את הבנק במהלך המשבר הפיננסי של 2008, מבלי לרשום הפסד רבעוני אחד.

 

"לבנק יש תוכניות חירום מסודרות הדואגות להמשכיות של פעילות סדירה. החדשות הטובות הן שכנראה הבנק לא יזדקק לתוכנית החירום, ושדיימון ימשיך להוביל את הבנק עוד שנים רבות, עד פרישתו כאדם מבוגר בהרבה", אמר בתגובה להודעה מייקל פאר (Michael Farr), נשיא חברת ההשקעות Farr Miller & Washington.

 

ג'יימי דיימון ג'יימי דיימון צילום: בלומברג

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x